Koncern Pirelli docenił polskiego producenta kauczuku

Koncern Pirelli docenił polskiego producenta kauczuku
Koncern oponiarski Pirelli od trzech lat wręcza swoim najlepszym partnerom wyróżnienie Supplier Awards. W tegorocznej edycji konkursu w gronie dziewięciu najlepszych dostawców po raz drugi z rzędu znalazła się polska spółka Synthos.

Włoska firma wyłoniła zwycięzców spośród 12 tys. dostawców z całego świata za pomocą obiektywnych kryteriów, w tym m.in. trwałego rozwoju, jakości, poziomu obsługi oraz innowacyjności. Zwycięskie firmy reprezentują różne branże - od produkcji kauczuku naturalnego po firmy specjalizujące się w szkoleniu personelu.

- Cieszy nas rozwijająca się współpraca z firmą Pirelli - powiedział Tomasz Kalwat, prezes zarządu oświęcimskiej firmy. - Synthos został doceniony za szybkość reakcji i obsługę klienta. Mam nadzieję, że w przyszłości, i to nieodległej, zwyciężymy w kategorii innowacyjności i przewagi produktowej. Wyróżnienie ze strony klienta to najwyższy wyraz uznania, jaki możemy otrzymać.

Współpraca Synthosu i Pirelli rozwinie się znacząco, jeśli dojdzie do skutku planowana inwestycja polskiej firmy w Brazylii. Niedawno Synthos podpisał z producentem opon warunkowe porozumienie o wartości 1,55 mld zł na dostawę kauczuków NdBR do brazylijskich zakładów Pirelli.
Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Reportaże