Konkurs Lepsza Strona Tworzyw: Plastigo zwycięzcą!

Zadowolenia nie krył także Przemysław Miśkiewicz z firmy Drewnex Recykling. Zajęła ona drugie miejsce w Konkursie. – Przegrać z najlepszymi i zająć drugie miejsce, to tak jak wygrać – powiedział. – Cały czas pracujemy nad naszą stroną i na pewno będziemy ją stale usprawniać, bo nie da się dzisiaj zarządzać firmą bez jej mocnej obecności w internecie.

Dużej radości z faktu znalezienia się w trójce najlepszych nie kryła także Agnieszka Duława z firmy Sacmi. Przesympatyczna menedżer doczekała się nawet pochwały od szefostwa i stwierdzenia, że to przede wszystkim jej sukces, jako osoby która od samego początku nie tylko tworzyła firmową stronę, ale też zgłosiła ją do konkursu i dbała o jak najlepszy wynik.
- Trzecie miejsce? No to super sprawa, tym bardziej, że przecież po pierwszym etapie byliśmy na ósmym miejscu. Bardzo się cieszę, zwłaszcza że strona jest od niedawna budowana. W każdym razie warto było wystartować w konkursie, za rok też na pewno weźmiemy udział. Na pewno jest to doskonała reklama dla nas, można się tym chwalić, a przecież na takich wartościach marketingowych wszystkim nam bardzo zależy. Pomysł na konkurs był świetny, a ja się bardzo cieszę z naszego miejsca na podium – oceniła Agnieszka Duława.

Agnieszka Duława, Sacmi PolskaNa Plastpolu okolicznościowe dyplomy za dojście do finału odebrali także Beata Wojciechowska z firmy Betaplast, Jacek Kociuba z firmy Pl Sonic, Damian Mazurek z firmy P3 Solutions, Wacław Szeląg z firmy Top Technik, Anna Grabowska z firmy Gabo oraz Małgorzata Malec dyrektor Centrum Tworzyw Sztucznych Zakładów Azotowych Tarnów.

- Konkurs to kapitalna sprawa. Zresztą już widzę korzyści. Miałem mnóstwo wejść na swoją stronę dzięki waszej zabawie i przy okazji bardzo dużo zapytań. Strona jest cały czas w budowie, nawet miała być uruchomiona później, ale z uwagi na Konkurs wystartowała teraz, bo przecież inaczej nie mógłbym uczestniczyć w rywalizacji – chwalił Jacek Kociuba z Pl Sonic.

Jacek Kociuba, Pl Sonic


Nieobecnym na Plastpolu finalistom Konkursu dyplomy przyślemy pocztą już niebawem.

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej zabawie. Zwycięzcom, laureatom i finalistom gratulujemy ich pozycji. Czuwanie nad przebiegiem konkursu i wynikłe z tego faktu kontakty z firmami były przyjemnością również i dla nas jako organizatorów. Do zobaczenia za rok i przy okazji kolejnych konkursów, jakie mamy zamiar organizować.

Szczegółowe rezultaty Konkursu prezentujemy na stronie:
Lepsza Strona Tworzyw - wyniki

Przemysław Miśkiewicz, Drewnex Recykling


Damian Mazurek, P3 Solutions


Czytaj więcej: Targi 789 Nagrody 207