Konkurs Lepsza Strona Tworzyw czas zacząć

Konkurs Lepsza Strona Tworzyw czas zacząć
Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji konkursu „Lepsza Strona Tworzyw”. Ponownie wyłonimy firmy, które mogą pochwalić się najciekawszymi stronami internetowymi w polskiej branży tworzywowej. Ale to nie jedyna atrakcja. W konkursie będą również atrakcyjne nagrody dla głosujących.

Pierwsza edycja Lepszej Strony Tworzyw miała miejsce dokładnie rok temu. Po upływie 12 miesięcy wracamy do naszego ubiegłorocznego pomysłu. Tym razem towarzyszą nam partnerzy. Są to firmy Azoty Tarnów i Drewnex Recycling Plastics. To dzięki nim ufundowane zostaną trofea. Powędrują one do trzech osób spośród wszystkich głosujących w Konkursie.

Jednak aby wygrać nagrody trzeba się będzie postarać. Nie będzie losowania, to nie ślepy traf zdecyduje o nagrodach. Liczyć się będzie kreatywność, skrupulatność i przeczucie. Każda cecha przypisana do jednej nagrody.


Pierwsza nagroda powędruje do osoby, która w najbarwniejszy, najmądrzejszy, najbardziej oryginalny sposób uzasadni oddany przez siebie głos. A ponieważ będziemy oceniać strony internetowe, więc uzasadnienie powinno odpowiadać na pytanie, dlaczego dana strona zasłużyła w naszym mniemaniu na pozytywną bądź negatywną opinię. Zadanie wymaga trochę polotu, fantazji i oryginalności, Ale też nagroda będzie tego warta.

Druga nagroda przypadnie temu uczestnikowi zabawy, który odda w jej trakcie największą ilość głosów. Zadanie niby łatwe, ale na jedną firmę będzie można glosować tylko raz w ciągu trzech godzin. Tym samym więc klikanie bez opamiętania nie wchodzi w grę. Premiowana będzie natomiast konsekwencja, powtarzalność i sumienność w głosowaniu.

I ostatnia nagroda. Ta powędruje w ręce osoby obdarzonej największa intuicją. Zdobędzie ją ten uczestnik konkursu, który wykaże się najtrafniejszym typowaniem. Średnia ocen jego autorstwa oddanych na zgłoszone do konkursu firmy będzie musiała być najbliższa ogólnemu rankingowi stworzonemu na podstawie not wszystkich głosujących.

Tyle o nagrodach dla głosujących. Teraz kilka informacji, dla firm chcących wygrać tytuł.
Do końca marca przyjmujemy strony do Konkursu. Potem przez 1,5 miesiąca odbywać się będzie głosowanie. 16 maja ogłosimy 20 nominowanych do finału stron. Ostatni etap, to końcowa ocena Ekspertów, która wskaże zwycięzców. Ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród nastąpi tak jak i w ubiegłym roku podczas Targów Plastpol w Kielcach.

Tytułu zwycięzcy broni firma Plastigo. Rok temu na drugim miejscu uplasował się tegoroczny nasz partner, czyli Drewnex Recycling Plastics. Trzecie miejsce powędrowało do Sacmi Polska. Drugi naszych partnerów, Azoty Tarnów, rok temu znalazły się w gronie laureatów, tuż za podium.

Zgłoszenia do konkursu dostępne są po kliknięciu na poniższy link:
Lepsza Strona Tworzyw - formularz zgłoszeniowy

Czytaj więcej: Nagrody 208