Konkurs Obsesja Papieru Tworzyw już po raz ósmy

Konkurs Obsesja Papieru Tworzyw  już po raz ósmy
Firma Cezex już ósmy raz zaprasza uczestników rynku poligraficzno-reklamowego, zajmujących się projektowaniem i wykonywaniem prac z papierów, kartonów oraz tworzyw sztucznych, do udziału w konkursie Obsesja Papieru Tworzyw 2010.

Do konkursu, podobnie jak w latach ubiegłych zgłaszać mogą się agencje reklamowe, drukarnie, projektanci, a także indywidualni twórcy, także ci którzy dopiero doskonalą swój warsztat w szkołach i na uczelniach.

Celem Obsesji Papieru Tworzyw 2010 jest wyłonienie, charakteryzujących się najwyższymi walorami artystycznymi projektów zrealizowanych na papierach i tworzywach sztucznych znajdujących się w ofercie firmy Cezex. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace poddane zostaną ocenie Komisji Konkursowej, składającej się z przedstawicieli środowisk artystycznych, poligraficznych, przedstawicieli patronów medialnych oraz organizatora.

Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas pokonkursowej wystawy zaś ich zdjęcia zamieszczone na stronie firmy, a także na łamach wydawnictw i portali Patronów Medialnych.

Termin zgłaszania prac upływa 21 maja 2010r. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu tego roku. Wszystkie szczegóły związane ze zgłaszaniem prac oraz kategorie konkursowe i kryteria oceny zostały zamieszczone w regulaminie Obsesji Papieru, Tworzyw 2010.

Czytaj więcej: Nagrody 210