Krahn Chemie wprowadza do Polski produkty Heubach

Krahn Chemie wprowadza do Polski produkty Heubach
Krahn Chemie rozpoczyna w Polsce sprzedaż produktów firmy Heubach.

Firma Krahn Chemie została przedstawicielem spółki Heubach GmbH w zakresie dystrybucji bezchromianowych pigmentów antykorozyjnych oraz wysokiej jakości organicznych i nieorganicznych pigmentów barwiących, a także preparatów pigmentowych.

Współpraca obydwu firm obejmuje trzy europejskie rynki: polski, rumuński i węgierski. Produkty , które będą dystrybuowane za pośrednictwem Krahn Chemie znajdują zastosowanie w tworzywach sztucznych, farbach, lakierach, chemii budowlanej.

Współpraca w zakresie dystrybucji dotyczy takich produktów jak pigmenty antykorozyjne na bazie modyfikowanych fosforanów cynku, organiczne inhibitory korozji zapewniające optymalną, długotrwałą ochronę podłoży metalowych. Obejmują także organiczne i nieorganiczne pigmenty barwiące używane do sporządzania mieszanin lakierów przemysłowych, seryjnych i naprawczych, a także znajdujących zastosowanie w przemyśle budowlanym i farb drukarskich oraz do barwienia tworzyw sztucznych. Pigmenty te wyróżniają się m.in. odpornością na działanie światła i warunków atmosferycznych oraz wysokiej temperatury i chemikaliów, a także zdolnością do dyspersji.

Czytaj więcej: Umowy 120