KraussMaffei i Dopak kontynuują ponad 20-letnią współpracę

KraussMaffei i Dopak kontynuują…
Od ponad 20 lat firma Dopak Sp. z o.o. z powodzeniem reprezentuje na polskim rynku firmę KraussMaffei w zakresie rozwiązań technicznych do wtrysku i automatyki. W tym czasie sprzedano i oddano do użytku ponad 1500 wtryskarek. Ściśle powiązany z polską branżą tworzyw sztucznych przedstawiciel spodziewa się, że również rok 2015 będzie dla niego rekordowy.

Kompetentny serwis u klienta

Obie firmy stale rozwijają silne partnerstwo już od rozpoczęcia współpracy w roku 1994. - Nasi klienci w Polsce doceniają oferowane przez KraussMaffei innowacyjne technologie wtrysku i automatyki. Dotychczas udało nam się zrealizować liczne zlecenia dla branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, opakowań i medycznej - mówi Ursula Steiner, prezes firmy Dopak. Wiodące technologie oferowane przez KraussMaffei to jedno, a drugie to szybka i profesjonalna obsługa na miejscu. Oba te składniki wspólnie stanowią o sukcesie. - Nasi polscy klienci cenią sobie współpracę z firmą Dopak. Pracownicy są kompetentni, szybko udzielają odpowiedzi, a klienci otrzymują dokumenty zrozumiałe językowo i merytorycznie, od oferty aż po dokumentację maszyny. Oczywiście, również oprogramowanie sterowników jest dostępne w języku polskim - dodaje Manfred Schulz, International Sales Manager w KraussMaffei w Monachium, odpowiedzialny za polski rynek. Ponadto firma Dopak z siedzibą we Wrocławiu prowadzi rozbudowany magazyn części zamiennych do wtryskarek i układów automatyki, dzięki czemu może szybko reagować na potrzeby klientów.

Dobre perspektywy rynkowe

Również w przyszłości firmy KraussMaffei i Dopak liczą na pozytywny rozwój swojej działalności. - Polski rynek w dalszym ciągu cechuje wzrost, zwłaszcza w dziedzinie podzespołów technicznych do dużego AGD oraz w branży opakowań. Właśnie w tych dziedzinach firmy KraussMaffei i Dopak mają znakomitą reputację, jeśli chodzi o planowanie, projektowanie i realizację gotowych linii produkcyjnych - mówi prezes firmy Dopak, Ursula Steiner. - Cieszymy się na dalszą współpracę - dodaje Schulz.

Czytaj więcej: Wtryskarki 520

Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw
 

Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 54-614 Wrocław, Sokalska 2