LERG na targach Kompozyt-Expo 2017

LERG na targach Kompozyt-Expo 2017
Już po raz siódmy technolodzy i handlowcy firmy LERG, w dniach 11-12 października br. uczestniczyli w 8. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO w Krakowie. Wedle opinii przedstawicieli branży materiałów kompozytowych to najważniejsze dwa dni w roku. Wydarzenie to zapisało się już na stałe się w kalendarzu imprez wystawienniczych zarówno w Polsce, jak i Europie Środkowo-Wschodniej.

- W Targach KOMPOZYT-EXPO uczestniczymy praktycznie od pierwszej edycji. To dla nas możliwość pokazania najnowocześniejszych wyrobów oraz spotkania się z obecnymi i przyszłymi klientami - powiedziała Mariola Szczęch, Dyrektor Handlowy firmy LERG.

W tym roku na targach firma LERG zaprezentowała m.in.: trudnopalną, bezhalogenową żywicę ESTROMAL 11.DFR-01, którą stosuje się w transporcie szynowym oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień uniepalnienia i niska toksyczność oraz gęstość powstających dymów oraz nienasyconą żywicę poliestrową typu tereftalowego o podwyższonych własnościach chemoodporności ESTROMAL 14.DRT-01, przeznaczoną do produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych metodą infuzji oraz RTM, która w aplikacji charakteryzuje się bardzo niską temperaturą rozgrzewania w czasie dotwardzania laminatu, przy jednoczesnym uzyskaniu właściwej jego twardości.

W tym roku, w Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO w Krakowie wzięło udział 230 Wystawców z Polski oraz zagranicy, m.in. Białorusi, Czech, Chin, Francji, Holandii, Japonii, Niemiec, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch.


JL
Źródło: LERG

Czytaj więcej: Targi 845 żywice 56

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb oraz formaliny

Polska