Drukuj

Lerg Gepardem Biznesu

Lerg Gepardem Biznesu
Firma Lerg została nagrodzona prestiżowym Gepardem Biznesu.

Podczas pierwszej Gali wręczenia Gepardów Biznesu w Rzeszowie wzięło udział 70 przedstawicieli dynamicznych i efektywnych firm i banków oraz przedstawicieli samorządów przyjaznych biznesowi. W gronie znalazł się również Lerg. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które dynamicznie się rozwijają i odnotowały wzrost wartości rynkowej o nie mniej niż 20 proc. w ostatnim roku obrachunkowym.

- Szybkie reagowanie na zmienną sytuację na rynku, odpowiednio dobrane narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem oraz elastyczność w podejściu do klienta sprawiają iż Lerg sukcesywnie zwiększa liczbę zadowolonych odbiorców. Wszystkie te działania, łącznie z zaangażowaniem pracowników składają się na dynamiczny rozwój firmy, który został potwierdzony przez kapitułę konkursu – przyznali przedstawiciele spółki.

Lerg jest producentem i eksporterem żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Organizatorami Konkursu Gepardy Biznesu są Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”, Klub Gepardów Biznesu i ULAN.

Czytaj więcej: Nagrody 206

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb oraz formaliny