Lerg wyróżniony za żywice Estromal

Lerg wyróżniony za żywice Estromal
W Chorzowie odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie „Jakość Roku” organizowanym przez Redakcję Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej. Konkurs merytorycznie wspierany jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce. W kategorii „Produkt” laureatem została firma LERG uhonorowana za żywice o nazwie handlowej Estromal.

Żywice poliestrowe Estromal produkowane są na bazie wyselekcjonowanych pod względem jakości surowców, a ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji tych żywic daje firmie możliwość szybkiej reakcji na potrzeby Klientów. Nad całym procesem produkcyjnym i sprzedażowym czuwa wprowadzony system zarządzania ISO 9001:2008. LERG jest firmą, która od początku swojej działalności szczególną uwagę zwraca na jakość oferowanych wyrobów. Firma posiada własne zaplecze badawczo – rozwojowe, a wyspecjalizowana kadra cały czas czuwa nad zapewnieniem najlepszych parametrów produkowanych żywic.

Lerg - Jakość roku


To dla nas bardzo ważna informacja, iż Kapituła konkursu przyznając nam ten prestiżowy tytuł doceniła wysokie standardy jakości i procedur zarządzania w firmie Lerg – informuje V-ce Prezes Agnieszka Kozubek – Bespalenko - Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, jednak to zadowolenie klientów i stała z nimi współpraca jest dla nas najlepszym wyznacznikiem doskonałej jakości wszystkich naszych produktów w tym nienasyconych żywic poliestrowych Estromal.

Żywica poliestrowa Estromal jest jednym z wiodących produktów w programie produkcyjnym firmy Lerg. Ponad 50% produkcji trafia do odbiorców zagranicznych w tym do większości państw europejskich. Głównym odbiorcami są producenci laminatów poliestrowo-szklanych, przede wszystkim wielkogabarytowych elementów do produkcji jachtów, ale też elementów karoserii do samochodów, wiatraków, wentylatorów, rur kanalizacyjnych. Żywica poliestrowa stosowana jest również jako lepiszcze w produkcji sztucznego marmuru, szpachlówek poliestrowych, figur ozdobnych czy wyrobów akrylowych tj. wanny, brodziki.

Czytaj więcej: Nagrody 207

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb oraz formaliny

Polska


Forum

Bscr_eu

PC ABS i HIPS 2018-04-22

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże