Międzynarodowa fabryka w Kielcach

Międzynarodowa fabryka w Kielcach…
Od 22 do 25 maja trwać będzie 22. edycja tych największych w Polsce i cenionych w Europie targów. Zaprezentuje się ponad 800 firm z blisko 40 krajów świata. Najnowsze urządzenia, roboty, maszyny, całe linie produkcyjne można będzie zobaczyć w trakcie pracy. Do tego komponenty, metody recyklingu tworzyw sztucznych i wiele innych zagadnień branży. Co roku wydarzenie odnotowuje nie tylko wzrost liczby wystawców, ale także zwiedzających – w roku 2017 blisko 19 tys.

Fakty mówią same za siebie: wydarzenie w Targach Kielce to dziś najważniejsze i największe dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych targi w Polsce, wydarzenie niezwykle cenione w Europie. Jego zakres branżowy obejmuje nie tylko technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale także segment opakowań, wzornictwo, tworzywa sztuczne i recykling oraz przetwórstwo gumy.

Ponad 50 procent wystawców to firmy zagraniczne. W wystawie udział biorą reprezentanci, między innymi z: Niemiec, Austrii, Włoch, Francji, Holandii, Belgii, Czech, Danii, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Litwy, Izraela, Portugalii, Szwecji, Turcji, Rosji, USA, Słowacji, Węgier i wielu innych państw świata, nawet tak odległych jak Japonia, Chiny, Malezja. Najliczniej reprezentowane są firm z Niemiec i Włoch. Dzięki takiemu przekrojowi firm zagranicznych, PLASTPOL zyskał miano najbardziej międzynarodowych targów spośród wszystkich wystaw branżowych odbywających się w Polsce.

plastpol


Wszechobecna automatyzacja i cyfryzacja produkcji przemysłowej od komponentu po gotowy produkt to trend, jaki dominuje podczas targów PLASTPOL od lat. To w Kielcach właśnie wiele firm decyduje się prezentować nowości z tego zakresu. Cztery targowe dni stanowią również pakiet wiedzy o branży, między innymi o kierunkach jej rozwoju w kontekście pojawiających się nowych technologii i gospodarki o obiegu zamkniętym.

plastpol


Podczas targów PLASTPOL bieżące dane branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie tradycyjnie przedstawi Fundacja PlasticsEurope Polska. Spotkają się prezesi i kadra zarządzająca znanych firm. Najlepsze produkty targów od lat nagradzane są Medalami Targów Kielce podczas uroczystej gali Platinum Plast.

Zapraszamy 22 – 25 maja na targi PLASTPOL 2018 w Targach Kielce!


Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska


Reportaże

Forum

Piotr300860

Opłacalność przewijania folii stretch 2020-07-31

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14