Nagrody dla Brenntag Polska

Nagrody dla Brenntag Polska
Statuetka Jaskółki oraz Diament to dwa wyróżnienia, które powędrowały z prestiżowego miesięcznika ekonomicznego Forbes do firmy Brenntag Polska.

Statuetka Jaskółki, przyznawana przez Forbes przedsiębiorstwom wywierającym pozytywny wpływ na rozwój gospodarczy województwa, to dowód uznania za uruchomiony niedawno przez Brenntag nowy kompleks produkcyjno-magazynowy z nowoczesną linią do produkcji sypkich i płynnych dodatków paszowych. Nowa linia produkcyjna za 4,5 mln euro znajduje się w nowoczesnym kompleksie magazynowym firmy przeznaczonym do składowania surowców i produktów gotowych. Jej wydajność to blisko 25 tys. ton wyrobów gotowych rocznie. Proces produkcji prowadzony jest zgodnie z wszystkimi wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy, spełnia też normy systemów jakości: ISO 9001:2000 i HACCP oraz ochrony środowiska.

Jaskółka Forbesa dla firmy Brenntag Polska

Dzięki nowej instalacji Brenntag Polska ma szansę umocnić pozycję lidera na rynku producentów i dystrybutorów dodatków paszowych w centralnej i wschodniej Europie, a także będzie mógł znacząco poprawić logistykę i obsługę swoich klientów, dostosowując produkty dokładnie do ich potrzeb. Podstawowym asortymentem z nowej instalacji będą preparaty na bazie kwasów organicznych i ich soli oraz przeciwutleniaczy. Dodatki będą produkowane w formie sypkiej i płynnej.

Drugie z wyróżnień, które trafiło do Brenntaga to "Diament Forbesa". Otrzymują go przedsiębiorstwa o największej dynamice rozwoju.

Czytaj więcej: Nagrody 209

Dystrybutor surowców chemicznych, tworzyw sztucznych, kauczuków syntetycznych i naturalnych oraz opakowań
 

Dystrybutor surowców chemicznych, tworzyw sztucznych, kauczuków syntetycznych i naturalnych oraz opakowań o różnych zastosowaniach

Polska