Nowe Centrum Technologii Arburg

Nowe Centrum Technologii Arburg

15 maja 2019 r. oficjalnie otwarto Centrum Technologii Arburg (ATC) w Marinha Grande w Portugalii. Nowy budynek zapewnia wystarczającą ilość miejsca na maszyny, części zamienne i szkolenia. Mogło się o tym przekonać 100 gości, którzy wzięli udział w imprezie i zwiedzili nowe miejsce.


''Wir sind da'' - jesteśmy w Portugalii

W przemowie z okazji otwarcia Gerhard Böhm, członek zarządu Arburg ds. sprzedaży, w imieniu całej kwatery głównej podziękował klientom za udaną współpracę: ''Bez Państwa nie doszlibyśmy do tego, kim jesteśmy dzisiaj - do miejsca w gronie liderów na rynku hiszpańskim i portugalskim.'' Gerhard Böhm skierował także podziękowania za zaangażowanie w pomyślny rozwój firmy w Portugalii w stronę Martina Cayre, prezesa zarządu Arburg S.A., i jego zespołu.

Systematyczny wzrost

Działalność firmy Arburg w Portugalii rozpoczęła się już w 1960 r. wraz z dostawą pierwszych maszyn do tego kraju. Klienci początkowo byli obsługiwani przez firmę ''Sociedade Comercial Romar Lda.''. W 1997 r. opiekę nad klientami w Portugalii przejęła spółka powiązana Arburg S.A. z Hiszpanii. Dzięki otwarciu Centrum ATC w Portugalii firma Arburg może jeszcze sprawniej obsługiwać klientów i wzbogacić ofertę usług.

Miejsce na nawet cztery wtryskarki Allrounder i freeformer

Serce budynku stanowi salon wystawowy o powierzchni 340 m², w którym można zmieścić nawet cztery wtryskarki Allrounder i jedną maszynę freeformer do produkcji addytywnej. Tutaj klienci mogą nie tylko poprosić o zaprezentowanie technologii ''na żywo'', to pomieszczenie dostarcza także nowych możliwości w zakresie szkoleń praktycznych z zakresu technologii Arburg. Zespół Arburg w Portugalii tworzą jeden sprzedawca i trzech doświadczonych techników serwisowych, dbających o udzielenie szybkiej i fachowej pomocy na miejscu.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233