Nowości Wittmann na targach Plastpol 2022

Dozowniki grawimetryczne Gravimax i objętościowe Dosimax

Zaprezentowane zostaną urządzenia dozujące objętościowo i wagowo. Podobnie jak w innych grupach, oferta Wittmann jest na tyle szeroka, by w sposób optymalny spełnić wymagania klientów.

Suszarki i systemy podawania surowców

Ta grupa urządzeń jest jednym z najważniejszych obszarów działania Wittmann, dlatego też podczas targów Plastpol firma poświęci jej specjalną prezentację.

Prezentację rozpocznie przedstawiciel podstawowej grupy suszarek Primus, suszarka suchego powietrza Drymax Primus E30-70M. Jako kolejną poleca się obejrzeć suszarkę serii Aton: Aton Primus H120-300. Ciekawostką z pewnością będzie prezentacja suszarki działającej w oparciu o sprężone powietrze - Wittmann Card 10S.


4-aton-primus


Segmentem bardzo ważnym w przetwórstwie tworzyw jest transport surowca. Na targach Plastpol będzie można zobaczyć podajniki Wittmann z napędem komutatorowym Feedmax S3net czy podajniki przeznaczone dla większych maszyn lub systemów centralnego podawania surowców także z serii Feedmax. Ciekawostką z pewnością będzie prezentacja stacji sprzęgającej Wittmann Codemax oraz układu sterowania dla systemów centralnego podawania surowców Wittmann M8.


5-feedmax-s-3-net

Wittmann w sposób konsekwentny realizuje swe przesłanie dla firm zajmujących się przetwórstwem tworzyw: "Wszystko z jednej ręki". Prezentacja Plastpol 2022 odzwierciedla dążenie przedsiębiorstwa do tego, by być dla klientów partnerem i wsparciem w realizowanych przez nich projektach.

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia
 

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna

Reportaże

Forum