Nowości produktowe Plast-Box już w ofercie

Nowości produktowe Plast-Box…

Plast Box, czołowy producent opakowań z tworzyw sztucznych, kolejny raz wyszedł naprzeciw potrzebom producentów z branży spożywczej i lekkiej chemii gospodarczej czy ogrodowej. Właśnie wprowadził do swojej oferty nowości: wiaderka o pojemności 2,8 l i 4,4 l. Powstały one w efekcie złożonego procesu projektowania, poprzedzonego wnikliwymi obserwacjami rynku i analizą trendów. Rozwiązania te są odpowiedzią na bieżące tendencje w zachowaniach konsumentów – nabywcy w procesie zakupowym decydują się na produkty w opakowaniach lżejszych, mniejszych i bardziej ekologicznych. Dodatkową zmianą w portfolio Grupy jest odświeżenie form wiader o pojemności 1 l i 5 l

- Wciąż chcemy udoskonalać portfolio produktowe, aby dostarczać naszym partnerom zoptymalizowane pod każdym kątem rozwiązania, odpowiadające na konkretne potrzeby rynku - wyjaśnia Artur R. Skonieczny, Dyrektor Handlowy Grupy Plast Box. - Dzięki temu klienci mają dostęp do szerszej oferty innowacyjnych i konkurencyjnych produktów - dodaje.

Mniejsze opakowania, większe korzyści

Nowe opakowania wyróżniają nieco mniejsze niż standardowe pojemności. Dzięki temu są one bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, przede wszystkim dla branży spożywczej. Opakowania mają też rekomendację do stosowania w lekkiej chemii gospodarczej i ogrodowej, np.: pod środki czyszczące czy nawozy. Korzystając z nowych wiader i dopasowując je do specyfiki swoich produktów, producenci mogą osiągnąć więcej korzyści dla biznesu. Warto także zwrócić uwagę na to, że nietypowe litraże, dobrze wyeksponowane na sklepowych półkach, mogą skutecznie przyciągnąć uwagę finalnych nabywców – konsumentów. Oba modele kompletowane są z pokrywami już istniejących większych modeli, co daje kontrahentom dodatkowe możliwości marketingowe i promocyjne. Nowe wiaderka dostępne są w kolorze białym, transparentnym lub barwionym wg stylu danej marki i wizji projektowej klienta.

Lekkie i w 100% nadające się do recyklingu

Wiaderka o pojemności 2,8 l i 4,4 l są lżejsze, co oznacza, że ich transport i składowanie wymagają mniejszych nakładów. Osiągnięte oszczędności są szczególnie ważne w obecnej sytuacji, w której przedsiębiorcy poszukują bardziej ekonomicznych i proekologicznych rozwiązań. Wiąże się to także z ideą zrównoważonego rozwoju. Poszanowanie dla środowiska jest niezwykle ważne dla nas wszystkich, dlatego oferowane wiadra w 100% nadają się do recyklingu.

Solidne i dobrze zabezpieczone

Niewątpliwym atutem nowych wiaderek jest ich solidna konstrukcja, która skutecznie zabezpiecza zawartość opakowań przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (np. wilgoć). Sprawdza się ona w procesach magazynowania (paletyzacji) i transportu (odpowiednia stabilizacja). Jest wyrazem troski o najwyższy poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie spełnia rygorystyczne normy i wymogi przypisane sektorowi opakowań.
plastbox-nowosci-w-portfolio-1200x1200-2022-09-v5