Drukuj

Nowy zakład koncernu DSM DSM inaugurates new production facility for Stanyl Fortii

Nowy zakład koncernu DSM
Koncern DSM otworzył nowy zakład produkcyjny dla swojego tworzywa Stanyl Fortii.

Nowy zakład produkcyjny zlokalizowany został w Holandii. Umożliwi on czterokrotny wzrost wydajności produkcyjnej Stanylu ForTii, co jest niezbędne dla zaspokojenia zapotrzebowania rynku na ten polimer, stosowany głównie w elektronice, m.in. w telefonach komórkowych oraz obwodach drukowanych do komputerów osobistych.

- Zwiększenie wydajności jest kolejnym znaczącym krokiem w rozwoju tego unikalnego materiału. Świadczy to również o tym, że DSM wciąż inwestuje w innowacje – mówi Roelof Westerbeek, prezes DSM Engineering Plastics.

Gart Kostermans, dyrektor projektu Stanyl ForTii z DSM Engineering Plastics dodaje: - Stanyl ForTii wspiera trendy rynkowe zmierzające do miniaturyzacji i konwergencji urządzeń elektronicznych. W oparciu o posiadane solidne programy klientów, oczekujemy, że zwiększony potencjał wykorzystamy całkowicie w najbliższej przyszłości. Utrzymywana tendencja wzrostu szybko doprowadzi DSM Engineering Plastics do ponownego zwiększenia mocy wytwórczych Stanylu ForTii.

Stanyl ForTii jest bezhalogenowym, trudnopalnym poliamidem wysokotemperaturowym. Rozszerza on zakres aktualnych zastosowań produktów z tworzywa Stanyl i pomaga w uzyskaniu wyższych osiągów swoich aplikacji. Wspomaga lutowanie bezołowiowe i nadaje się nawet dla najbardziej wymagających zastosowań technologii montażu powierzchniowego w elektronice.

Nowy zakład koncernu DSMCzytaj więcej: Ze świata 313 Inwestycje 712

Termoplastyczne tworzywa konstrukcyjne: poliamidy Stanyl® i Stanyl ForTii® , poliamidy Akulon® i Novamid®
 

Termoplastyczne tworzywa konstrukcyjne: poliamidy Stanyl® i Stanyl ForTii® , poliamidy Akulon® i Novamid®, poliamid EcoPaxx, poliestry Arnitel®, Arnite®