Parts4Cleaning pierwszy raz w Polsce

Parts4Cleaning pierwszy raz…

Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej Parts4Cleaning jest organizowane po raz pierwszy w Polsce w dniach 15-16.05.2019 w Bielsku-Białej.

Podczas forum specjaliści z branży produkcyjnej, inżynierowie procesu, managerowie działów i dyrektorzy produkcji spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu. Spotkania podczas dwóch dni forum odbywają się w formie prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, które prowadzą partnerzy branżowi forum, eksperci w swoich dziedzinach. Forum to przede wszystkim okazja do zdobycia know-how od ekspertów na bazie już zrealizowanych projektów.

Czystość techniczna komponentów zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 to obecnie jeden z najważniejszych tematów w firmach produkujących części dla branży samochodowej i lotniczej. Wprowadzenie jej i utrzymanie w procesie produkcyjnym stanowi nie lada wyzwanie. Jak to zrobić?

Nie tylko proces gratowania i mycia mają wpływ na ostateczny poziom czystości technicznej komponentów, które są dostarczane na montaż finalny. Kluczowe znaczenie ma również poziom czystości pomieszczenia w jakim odbywa się produkcja tych komponentów oraz zastosowane opakowania i środki zabezpieczające przed ich ponownym zabrudzeniem.

Laboratorium oraz zagadnienia kontroli czystości technicznej zgodnie z VDA 19 i ISO 16232 dopełniają całości, dając możliwość uzyskania odpowiedzi na praktycznie każde pytanie w jednym miejscu, podczas dwóch dni forum Parts4Cleaning.

Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej Parts4Cleaning jest przeznaczone w szczególności dla kierowników i dyrektorów działów produkcji, jakości i utrzymania ruchu, specjalistów, technologów i inżynierów procesu zaangażowanych w proces wdrożenia i utrzymania czystej produkcji części i komponentów, specjalistów i inżynierów jakości, SQE i pełnomocników odpowiedzialnych za zarządzania jakością oraz utrzymanie systemów zarządzania jakością, firm z branży motoryzacyjnej i lotniczej, które produkują lub montują komponenty i realizują proces gratowania i mycia na klasę czystości zgodnie z wymaganiami norm ISO 16232 i VDA 19 oraz firm wykonujących usługi obróbki powierzchniowej w oparciu o wymagania norm ISO 16232 i VDA 19.

W trakcie forum przewidziano 7 paneli tematycznych: technologie gratowania po obróbce mechanicznej w trakcie/przed procesem mycia na klasę czystości zgodnie z wymaganiami norm VDA 19/ISO 16232, technologie mycia na klasę czystości zgodnie z wymaganiami norm VDA 19/ISO 16232, czysta strefa produkcji pod kątem utrzymania najwyższych wymagań czystościowych zgodnie z VDA 19/ISO 16232, kontrola jakości/czystości technicznej komponentów zgodnie z normami VDA 19 i ISO 16232, systemy filtracji, utrzymania i utylizacji cieczy myjących aby osiągnąć wysokie wymagania czystości technicznej zgodnie z VDA 19/ISO 16232, środki chemiczne do procesów mycia, odtłuszczania, gratowania i trawienia, aby osiągnąć najwyższy poziom czystości technicznej zgodnie z VDA 19/ISO 16232 oraz transport, logistyka, opakowanie i zabezpieczenie czystych komponentów pod kątem utrzymania czystości technicznej zgodnie z VDA 19/ISO 16232.

Zapisz się już dziś i skorzystaj z możliwości jakie daje spotkanie podczas I Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO PARTS4CLEANING, które odbędzie się w dniach 15 -16.05.2019 r. w Bielsku-Białej, w Hotelu „Dębowiec”, al. Armii Krajowej 220.

Rejestracja na stronie: www.technical-cleanliness-forum.com