Plastpol 2012 - galeria zdjęć

Plastpol 2012 - galeria zdjęć
Przedstawiamy Fotoraport z targów Plastpol 2012, które odbyły się w Kielcach.

W sześciu pawilonach Targów Kielce zaprezentowało się ponad 700 firm. Aby ci, którzy przybyli do stolicy Świętokrzyskiego mogli zaprezentować maszyny organizatorzy sprowadzili cztery dodatkowe ogromne agregaty prądotwórcze. To pozwoliło, by na stoiskach wystawców pokazane były maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw; formy i narzędzia wykorzystywane w branży; tworzywa sztuczne; komponenty; technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, a także rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można było obejrzeć zarówno całe linie technologiczne, jak i proces przetwórczy produktów.

Tych, którzy nie byli na Plastpolu zapraszamy do wirtualnej wędrówki śladami naszych zdjęć, a ci którzy w imprezie uczestniczyli będą mieli szansę przypomnienia sobie wizyty w Kielcach, ewentualnie odnalezienia własnego śladu z pobytu na targach. Łącznie pokazujemy 196 fotografii z Plastpolu.

Fotoraport z targów Plastpol 2012

Plastpol 2012


Czytaj więcej: Targi 809

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska