Pokonkursowe wystawy firmy Cezex

Pokonkursowe wystawy firmy Cezex
Firma Cezex zorganizowała dwie pokonkursowe wystawy z cyklu Obsesja Tworzyw i Papieru. Pierwszą w Ustroniu - Jaszowcu, drugą w Krakowie. Patronem Obsesji był w tym roku serwis Plastech.pl.

W Ustroniu - Jaszowcu, Cezex przygotował wernisaż prac zgłoszonych do konkursu "Obsesja Papieru, Tworzyw", a także premierę kalendarza "Kolory Marzeń". Ponad 150 Gości podziwiało nagrodzone prace szczególnie te zgłoszone z regionu śląskiego. Spotkanie było również okazją do przedstawienia idei kampanii "Ratujmy Beskidzkie Lasy", której inicjatorem jest Fundacja Arka, a wspierają ją Lasy Państwowe i firma Cezex, dla której przemysł drzewny i papierniczy to naturalne środowiska biznesowe.

- Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się jak nieograniczone są możliwości wykorzystania papieru w pracy twórczej. Premiera kalendarza Kolory Marzeń również została bardzo ciepło przyjęta. Kalendarz od lat jest wspólną realizacją agencji reklamowych, projektantów, drukarń i Cezexu - mówi Marzena Kwaczeniuk - Gerke z firmy Cezex.

Z kolei w Krakowie wernisaż konkursu Obsesja Papieru Tworzyw 2008 uświetniony został krótkim koncertem Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej pod dyrekcją Wiesława Olejniczaka. Następnie w specjalnie urządzonej galerii zaprezentowano prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Obsesja Papieru, Tworzyw 2008, a także 13 projektów stron do kalendarza Cezexu na 2009 r. wytypowanych w konkursie "Kolory marzeń".

- Wysoki poziom i różnorodność nagrodzonych prac oraz pomysłowość ich autorów zrobiły duże wrażenie na gościach. Możliwość wzięcia do ręki każdej pracy - niespotykana na innych wystawach - dała rzadką okazję do podpatrzenia innowacyjnych kreacji i unikatowych rozwiązań produkcyjnych - dodaje Marzena Kwaczeniuk - Gerke.

Konkurs Obsesja Tworzyw i Papieru adresowany był do agencji reklamowych, niezależnych twórców i drukarni, dla których papier i tworzywa są źródłem twórczej inspiracji. Wszystkie prace musiały być wykonane właśnie z papieru lub tworzywa sztucznego. W tym roku swoje prace nadesłało blisko pół tysiąca osób. Tegoroczna edycja pokazała kilka ciekawych trendów na rynku. Przede wszystkim widać, że zwiększa się znaczenie tworzyw w marketingu i reklamie. To już równoległe do papieru podłoże przekazu. Wiele firm publikując swoje foldery, raporty roczne korzysta bowiem nie tylko z papieru, co jeszcze kiedyś było normą, ale też wykorzystuje właśnie tworzywa sztuczne, które z pewnością wyróżniają takie publikacje i czynią je bardziej oryginalnymi.

Pokonkursowe wystawy firmy Cezex


Pokonkursowe wystawy firmy Cezex


Pokonkursowe wystawy firmy Cezex


Czytaj więcej: Nagrody 207Forum

Bscr_eu

PC ABS i HIPS 2018-04-22

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże