Projektowanie modeli CAD do druku 3D

Projektowanie modeli CAD do…
31 stycznia br. o godzinie 11.00 odbędzie się bezpłatne webinarium „Dobre praktyki projektowania modeli CAD do druku 3D”.

W trakcie szkolenia online zaprezentowany zostanie proces projektowania modelu 3D pneumatycznego sześciocylindrowego silnika gwiazdowego w programie IRONCAD. Następnie, dostosowując ustawienia projektu, przygotowany zostanie gotowy model do druku 3D.

W trakcie webinarium będzie można zapoznać się z przydatnymi narzędziami oprogramowania IRONCAD, skutecznie ułatwiającymi codzienną pracę konstruktorów i projektantów. Prowadzący wytłumaczą również zasady poprawnego optymalizowania projektów CAD do druku 3D.

Agenda webinarium przewiduje zaprojektowanie wybranych komponentów modelu 3D w programie CAD 3D IRONCAD poprzez: wykorzystanie katalogów gotowych kształtów, przedstawienie możliwości innowacyjnego narzędzia TriBall oraz zastosowanie funkcji i relacji w szkicu 2D.

W części dotyczącej przygotowania pliku CAD do druku 3D będzie można zapoznać się z ustawieniem typowych parametrów i omówieniem ich wpływu na właściwości użytkowe prototypu.

Organizatorami szkolenia są firmy TMSys oraz CadXpert - dystrybutor systemów druku 3D.

Formularz zgłoszenia

Źródło: CadXpert


CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot
 

CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot oraz Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D i usługi drukowania 3D w 5 technologiach.

Polska


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08