R&P Polyplastic informuje o podjętych środkach ostrożności

R&P Polyplastic informuje…

Informacje o pogorszeniu się sytuacji epidemiologicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa są numerem 1 również i w rosyjskich mediach. "W związku z zaistniałą sytuacją zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i wszystkich osób zaangażowanych w naszą działalność jest naszym priorytetem" - oświadczyli przedstawiciele firmy R&P Polyplastic, największego rosyjskiego producenta compoundów polimerowych.

R&P Polyplastic podjęło zdecydowane działania mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa i ściśle przestrzega wszystkich wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia i właściwych organów rządowych.

Wszyscy pracownicy firmy, którzy niedawno wrócili z krajów, w których jest duża liczba zarażonych, znajdują się w izolacji i w ramach działań prewencyjnych wykonują swoje obowiązki zawodowe z domu.

Ponadto siedziba główna firmy R&P Polyplastic i zakłady produkcyjne są wyposażone w najnowocześniejsze bezkontaktowe kamery termowizyjne. Jak dodają przedstawiciele firmy, codziennie mierzona jest temperatura u wszystkich pracowników i gości.

Rosjanie ograniczyli również podróże swoich pracowników. Wszystkie wyjazdy służbowe muszą być koordynowane z szefami działów i odbywać się tylko w wyjątkowych przypadkach.

Po wdrożeniu dodatkowych środków zapobiegawczych, zakłady produkcyjne R&P Polyplastic zlokalizowane w obwodzie saratowskim i samarskim, kontynuują działalność w normalnym trybie. Firma gwarantuje terminowe dostawy związków polimerowych. R&P Polyplastic w dalszym ciągu uważnie monitoruje sytuację i dba o naszych pracowników i partnerów.Czytaj więcej:
COVID-19 186
WNP 15

Reportaże

Forum