Rolbatch Academy - szkolenia dla branży tworzyw sztucznych i recyklingu

Szkolenia dedykowane - badanie potrzeb i propozycja oferty szkoleniowej 

Dobór zakresu merytorycznego szkolenia zależy od potrzeb Twojej firmy. 

Podczas rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej specjaliści Rolbatch starają się poznać problemy z jakimi się borykasz, aby moc zaproponować ich rozwiązanie. 

Technolodzy i Profesorowie uczelni technicznych przygotowują indywidualnie zaprojektowany program i ćwiczenia, dokonując analizy twojej firmy pod kątem jej działalności i wymagań zewnętrznych.

W zależności od oferty, Twoje szkolenie może trwać jeden lub kilka dni, a może to być też proces rozwojowy rozłożony w czasie.

Nasi specjaliści realizują z Twoim zespołem wybrane zagadnienia, przeprowadzają warsztaty i praktyczne ćwiczenia. Każdy z uczestników otrzymuje dostęp do materiałów omawianych na zajęciach.

Po zakończonym szkoleniu masz możliwość dokonania ewaluacji wiedzy zespołu i wdrożonych rozwiązań. W tym celu proponowane są sesje konsultacyjne, na których Rolbatch odpowiada na dodatkowe pytania oraz omawiane są podjęte działania.

szkolenia-online-dla-branzy-tworzyw-sztucznych

Szkolenia online szyte na miarę twoich potrzeb

Jeśli w ofercie szkoleniowej Rolbatch nie znalazłeś interesującego cię szkolenia lub jeśli chciałbyś, aby twoi pracownicy poszerzyli wiedzę z jakiegoś konkretnego zagadnienia możesz skontaktować się z Rolbatch w celu opracowania programu dedykowanego dla twojej firmy.

Istnieje możliwość opracowania również szkoleń w formie online na potrzeb twojej firmy. Ustalana jest wówczas tematyka i zakres szkolenia. Czas realizacji od 2-4 tygodni. 

Szkolenia językowe

W ramach Rolbatch Academy planowane jest uruchomienie również kursów językowych online. np. ''1000 najczęściej używanych słów w j.angielskim'', ''Język angielski dla branży tworzyw sztucznych''. Czytaj więcej o szkoleniach językowych.

Vouchery szkoleniowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom i idąc w ślad za rynkową praktyką, Rolbatch Academy oferuje sprzedaż voucherów na szkolenia. Z voucherów można skorzystać w ciągu 6 miesięcy od ich zakupu. Voucher stanowi podstawę skorzystania z dowolnego szkolenia jedno lub wielodniowego. Voucher to doskonały pomysł na prezent dla pracownika, aby docenić jego pracę lub dla znajomego z jakiejkolwiek dobrej ku temu okazji. Interesuje cię voucher? Czytaj więcej o voucherach szkoleniowych.

Strefa studenta

Rolbatch Academy współpracując z uczelniami i instytucjami szkoleniowymi uruchomił program szkoleń, który przyczynia się do kształcenia osób stawiających w swojej karierze zawodowej na rozwój i innowacyjność. Głównym naszym celem przy realizacji projektów jest nacisk na przekazywanie praktycznej wiedzy i umiejętności jakich wymagają pracodawcy, w połączeniu z niezbędną wiedzą teoretyczną pozwalającą na zrozumienie wymagań naszej branży.

Program skierowany jest do wszystkich osób posiadających status studenta lub ucznia, pracowników uczelni wyższych, szkół oraz absolwentów do 24 miesięcy od ukończenia studiów lub szkoły. Czas trwania szkoleń 1-2 dni, realizowane w trybie weekendowym.

Rolbatch Academy oferuje zniżki i preferencje dla studentów i uczniów szkół. Czytaj więcej o ofercie dla studentów i uczniów szkół.

strefa-studenta

Dyplomy i certyfikaty

Dla wszystkich uczestników szkoleń i kursów Akademii Rolbatch zostaną wystawione certyfikaty uczestnictwa w każdym z kursów i szkoleń z osobna. Zaś dla osób, które zechcą po szkoleniu odpowiedzieć na 10-15 krótkich pytań z tematyki objętej danym szkoleniem zostaną wydane Dyplomy potwierdzające znajomość tematyki objętej kursem. Sprawdzian znajomości zagadnień objętych szkoleniem jest zupełnie dobrowolny. 

dyplom


Kontakt

Wszelkie informacje dotyczące szkoleń oferowanych w ramach Rolbatch Academy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Tel: 0048 22 389 6603

Czytaj więcej o naszych szkoleniach.

FAQ 

Odpowiedź na najczęściej zadawana pytania dot. szkoleń znajdą Państwo tutaj.

rolbatch-academy-dr-magdalena-laabs-szkolenia


logo