Rozmowa z Rafałem Ludwigiem, Mapro Polska

Które wtryskarki cieszyły się największą popularnością?
Najlepiej sprzedającą się grupą wtryskarek są wtryskarki hydrauliczne serii Mars z napędem serwomotorycznym. Haitian od początku wprowadzenia tej technologii sprzedał już ponad 75 tys. maszyn na całym świecie. W Polsce stanowią one 90 procent ilości zainstalowanych przez nas w ubiegłym roku wtryskarek w zakresie wielkości od 900 do 16000 kN siły zacisku. Dalsze 10 procent stanowią wtryskarki w pełni elektryczne Zhafir z serii Venus, o wielkości od 900 do 4100 kN oraz dwupłytowy Jupiter.
W naszej stałej ofercie są także w pełni elektryczne maszyny Zhafir z serii Mercury. Są to wtryskarki, które zamiast tradycyjnej jednostki wtryskowej posiadają osobny układ plastyfikacji i osobny układ wtrysku.

Co nowego przygotowała firma Haitian w 2013 roku?
Od stycznia 2013 roku w naszej ofercie znajduje się druga generacja wtryskarek z napędem serwomotorycznym Haitian - serii Mars II i Jupiter II (wtryskarki dwupłytowe). Nowa generacja Mars II i Jupiter II, oprócz zmiany wyglądu, charakteryzuje się również najnowocześniejszymi rozwiązaniami pozwalającymi na poprawienie ergonomii, zmniejszenie rozmiarów zewnętrznych, zwiększenie stabilności, precyzji oraz prędkości. Cała Generacja II ugruntowuje europejski charakter wtryskarek Haitian. Seria Mars II i Jupiter II została zaprezentowana na targach Chinaplas 2012 w Szanghaju, a Mars II swoją europejską premierę miała na targach Fakuma w Niemczech. Ogólnopolska premiera Mars II jak również w pełni elektrycznej maszyny Venus II będzie miała miejsce na tegorocznych targach Plastpol w Kielcach. Czekamy na to wydarzenie z niecierpliwością i już teraz serdecznie zapraszamy.

Haitian
Wtryskarki Haitian, wtryskarki Zhafir, osprzęt peryferyjny i roboty do wtryskarek
 

Wtryskarki Haitian, wtryskarki Zhafir, osprzęt peryferyjny i roboty do wtryskarek

Polska

Jacek_N. Jacek_N.
*.36.238.87

Wysłany: 2014-01-31 18:55:12

Ojjoj.... Prawda jest taka, ze sprzedaż Haitian,a w Polsce ma tendencje spadkowa. Tak Panie Rafale - proszę podać ilośc sprzedanych sztuk w roku 2012 i 2013.