Drukuj

Rozmowa z Rafałem Ludwigiem, Mapro Polska

Czy Mapro planuje podjęcie współpracy strategicznej z innymi producentami wtryskarek?
Firma Haitian gwarantuje nam wszystko, czego moglibyśmy sobie w tym temacie życzyć. Uważam, że portfolio produktowe tego producenta jest na tyle szerokie, że zapewnia zaspokojenie wszystkich potrzeb branży wtryskowej. Pozostaje tylko umiejętnie z tego korzystać.

Grupa Mapro działa także na terenie Czech i Słowacji. Czy w planach Mapro jest ekspansja na inne kraje naszego regionu?
Możliwości i zaplecze Grupy Mapro są rzeczywiście bardzo silne, ale naszym celem priorytetowym jest opieka nad aktualną grupą klientów oraz jak najszersze spektrum działania na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Jakie mają Państwo plany na 2013 rok? Czy nie obawiają się Państwo spadku sprzedaży związanego z niestabilną sytuacją na rynku?
Naszym planem, czy może raczej - naszym zadaniem, jest reagowanie na wymagania rynku i potrzeby klientów oraz, przede wszystkim, wspieranie ich w każdym momencie i sytuacji, zwłaszcza gdy sami odczują efekty spowolnienia gospodarczego. Nasze cele chcemy zrealizować poprzez kompleksową ofertę nowoczesnych wtryskarek drugiej generacji oraz oprzyrządowania, w tym automatyzacji, sprawną obsługę serwisową oraz - co istotne w perspektywie nadchodzącego spowolnienia - elastyczną politykę handlową.

Dziękuję za rozmowę.


Wtryskarki Haitian, wtryskarki Zhafir, osprzęt peryferyjny i roboty do wtryskarek
 

Aktualizacja

Wtryskarki Haitian, wtryskarki Zhafir, osprzęt peryferyjny i roboty do wtryskarek


Jacek_N. Jacek_N.
*.36.238.87

Wysłany: 2014-01-31 18:55:12

Ojjoj.... Prawda jest taka, ze sprzedaż Haitian,a w Polsce ma tendencje spadkowa. Tak Panie Rafale - proszę podać ilośc sprzedanych sztuk w roku 2012 i 2013.