Sumitomo (SHI) Demag rozszerza działalność w Austrii

Sumitomo (SHI) Demag rozszerza działalność w Austrii
Wraz z początkiem roku firma Sumitomo (SHI) Demag utworzyła regionalne biuro sprzedaży oraz jednostkę serwisową na terenie Austrii. Biuro zlokalizowane w Tulln (Dolna Austria) organizacyjnie jest zależne od siedziby głównej firmy w niemieckiej miejscowości Schwaig k. Norymbergi (Niemcy). Dzięki zatrudnieniu inżynierów ds. sprzedaży oraz ekspertów ds. serwisu maszyn, firma chce zagwarantować wysoką jakość usług świadczonych na rzecz austriackich klientów.

Do zadań austriackiej ekipy należy wsparcie klientów w doborze maszyn i automatyki, ich instalacji oraz serwisu w czasie całego cyklu użytkowania urządzeń. Szefem działu serwisowego został Benjamin Kaiser, zaś za austriackie biuro odpowiedzialny jest Sebastian Dombos.

Spółka Sumitomo (SHI) Demag posiada cztery fabryki, zlokalizowane w Japonii, Niemczech i Chinach. Firma oferuje wtryskarki w pełni elektryczne, hydrauliczne i hybrydowe o sile zamykania od 180 do 20000 kN. Dotychczas producent zainstalował na całym świecie ponad 115 tys. urządzeń.

Czytaj więcej: Wtryskarki 441