Sympozjum Abplanalp Consulting dla narzędziowni i wtryskowni

Firma Abplanalp Consulting organizuje sympozjum skierowane do użytkowników zainteresowanych rozwojem narzędziowni i wtryskowni. Podczas spotkania zostaną omówione trendy i nowości technologiczne oraz odbędzie się prezentacja pracy urządzeń czołowych producentów maszyn: Mitsubishi, Accutex, Ferromatic, Jon Wai oraz Multiplast.

Przygotowywane przez Abplanalp Consulting specjalistyczne spotkanie "EDM i wtrysk", skierowane jest do klientów, którzy dążą do rozwoju technologicznego swoich narzędziowni i wtryskowni.

- Sympozjum ma na celu przybliżenie najnowszych trendów i technologii dostępnych na rynku wtryskarek i elektrodrążarek. Zostanie zaprezentowana praca urządzeń topowych producentów maszyn: Mitsubishi, OPS-Ingersoll, Accutex, Ferromatik Milacron, Jon Wai oraz Multiplas - mówi Jolanta Kowalska, specjalista ds. marketingu w Abplanalp Consulting.

- Będzie to na pewno doskonała okazja dla każdego, kto łączy obróbkę elektroiskrową stali i przetwórstwo tworzyw sztucznych. Dla tych, którzy nie łączą obu technologii, sympozjum pozwoli natomiast poszerzyć wiedzę służącą do dalszego rozwoju i przeprowadzenia nowych, udanych inwestycji - dodaje Tomasz Piekarniak, kierownik działu EDM w Abplanalp Consulting.

Mottem przewodnim sympozjum jest hasło "my wiemy co sprzedajemy, wy powinniście wiedzieć co kupujecie...".

Jak zapewniają w firmie Abplanalp Consulting hasło sympozjum jest tożsame z tak istotnymi kwestiami jak m.in. podejmowanie decyzji inwestycyjnych, dotyczących rozwoju narzędziowni i wtryskowni. Pomoże też odpowiedzieć na pytania, jak zaoszczędzić pieniądze, jakie wybrać urządzenia oraz czy warto dalej eksploatować stare maszyny.

Sympozjum odbędzie się 17 kwietnia w warszawskim Centrum Technicznym Abplanalp Consulting przy ul. Wróblewskiego 31. Początek o godz. 9.

Czytaj więcej: Konferencje 191

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska