Targi CEPLAST odbędą się w listopadzie

Targi CEPLAST odbędą się w listopadzie
Znany jest już dokładny termin pierwszej edycji targów CEPLAST. Ta Środkowoeuropejska Wystawa Tworzyw Sztucznych i Gumy odbędzie w Budapeszcie w dniach 22-24 listopada 2011 r. Jednym z organizatorów są Targi Kielce.

CEPLAST to współorganizowane przez Targi Kielce wspólnie z ECEBD (Eastern and Central European Business Development Ltd.) międzynarodowe targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, które odbędą się na Węgrzech. W wystawie uczestniczyć będą przede wszystkim firmy z Europy Środkowo – Wschodniej w tym z Węgier, Czech, Słowacji, Polski, Austrii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Chorwacji.

- Zakres branżowy nowej imprezy na rynku skupi się przede wszystkim na tym, co charakterystyczne dla tego regionu, a wystawa stanie się z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla gałęzi przemysłu, jakim są tworzywa sztuczne i guma. W jednym miejscu spotkają się producenci surowców i maszyn, przetwórcy oraz odbiorcy gotowych produktów – tłumaczą przedstawiciele Targów Kielce.

CEPLAST będzie okazją do zaprezentowania najnowszych procesów technologicznych związanych np. z budownictwem, konstrukcjami, przemysłem spożywczym czy farmaceutycznym. Miejsce wystawy zostało wybrane nieprzypadkowo. Europa Środkowo – Wschodnia to region z długimi tradycjami przetwórczymi, gdzie działają setki firm związanych z tą branżą. CEPLAST ma być węgierską edycją wystawy PLASTPOL, którą Targi Kielce w maju 2011 r. zorganizują już po raz piętnasty.

Czytaj więcej: Targi 809

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska