Targi Eurotool / Blach-Tech-Expo 2011

Targi Eurotool / Blach-Tech-Expo 2011
19 - 21 października tego roku to termin targów Eurotool / Blach-Tech-Expo 2011. Organizator imprezy, Targi w Krakowie, zaprasza na tę wystawę.

Eurotool / Blach-Tech-Expo 2011 to największe na południu Polski targi narzędziowo-obrabiarkowe. Udział w nich potwierdziło ponad 300 firm, oprócz polskich także austriackie, holenderskie, koreańskie, szwajcarskie, niemieckie, czeskie i słowackie. Oczywiście wszystkie z nich liczą na zawarcie interesujących kontaktów biznesowych.

- Nasze targi są niecodzienną szansą na wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, dystrybutorami i naukowcami, a profesjonalistami, wykorzystującymi zaawansowane technologie. Zdaniem wystawców Eurotool to najefektywniejsze w Polsce targi obrabiarkowo - narzędziowe. Na szczególną uwagę zasługują dwa projekty, które zostaną zrealizowane podczas tegorocznej edycji: Strefa Kooperacji oraz Spotkania brokerskie Eurotool 2011 – zapowiada z optymizmem Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Specjalna Strefa Kooperacji przeznaczona jest dla małych i średnich firm producenckich i usługowych. Dzięki niej w jednym miejscu i czasie przedsiębiorstwa świadczące usługi z zakresu obróbki skrawaniem, pomiarów, obróbki, łączenia i powlekania blach będą mogły zapraszać na swoje stoiska firmy zainteresowane nawiązaniem trwałej współpracy, czy pojedynczymi zleceniami. Udział w Strefie potwierdziło już kilkadziesiąt firm.

Eurotool /Blach Tech Expo 2011


- Informacja o istnieniu Specjalnej Strefy skłoniła nas do ponownego rozważenia udziału w targach Eurotool w roku 2011. Strefa to dla nas nowe doświadczenie, możliwość nawiązania kontaktów handlowych, okazja do spotkania z klientami i prezentacji nowych produktów – mówi Marek Danis, dyrektor generalny firmy Oerlikon Balzers.

Od kilkunastu lat wszyscy przedstawiciele branży odwiedzają Kraków także po to, aby poznać nowe technologie, które umożliwią tańszą i bardziej efektywną produkcję. Stąd pomysł na organizację tzw. Spotkań brokerskich Eurotool 2011 organizowanych przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej w ramach projektu Enterprise Europe Network. Spotkania tą mają być skuteczną formą pozyskiwania kontaktów branżowych i kontrahentów (również międzynarodowych). Innym przydatnym narzędziem ułatwiającym aranżowanie spotkań biznesowych będzie Elektroniczny Kalendarz Spotkań – bezpłatne i niezwykle pomocne narzędzie, które pozwala dokładnie zaplanować pobyt na Targach.

- Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku Eurotool świętował jubileusz 15-lecia istnienia. Na przestrzeni kilkunastu lat, prestiżową dla branży, imprezę odwiedziło ponad 50 tys. profesjonalistów z całego świata - prezesów, właścicieli, dyrektorów oraz przedstawicieli kadry technicznej. Doskonale dobrani partnerzy, w tym uczelnie wyższe i biura handlowe przy ambasadach, sprawili, że na 40 tys. mkw. powierzchni wystawowej swoje wyroby zaprezentowało 2500 wystawców - mówi Beata Łoś, komisarz Targów Eurotool / Blach-Tech-Expo. - Od lat potwierdzamy wysoką jakość marki Eurotool. Nasze Targi postrzegane są w branży jako idealne miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, dystrybutorami i naukowcami, a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

W tym samym terminie co Eurotool organizowane są również Targi Blach-Tech-Expo, czyli impreza przeznaczona dla specjalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją blach.

Czytaj więcej: Targi 792