Targi ExpoOpakowania przełożone

Targi ExpoOpakowania przełożone…

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. ''strefie czerwonej''. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z wystawcami, partnerami i uczestnikami, organizatorzy zdecydowali o zmianie terminu Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOpakowania & WAGexpo na listopad 2021 roku. Zmianie ulega także termin wydarzeń towarzyszących targom.

Celem targów jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno wystawcom jak i odwiedzającym. Organizatorzy liczą, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dalsze informacje na temat targów i wydarzeń towarzyszących będą przekazywane na bieżąco.


Czytaj więcej:
Targi 1283
COVID-19 190

Dodek
Dodek
*.47.32.38

Wysłany: 2020-11-04 13:01:47

Szczerze wierzę, że do stycznia wszystko wróci na swój tor, bo chciałem w końcu pojechać na targi remadays, które już w lutym 2021