Targi Kielce szykują się do Plastpolu

Targi Kielce szykują się do Plastpolu
Targi Kielce rozpoczynają najgorętszy okres przygotowań przed wystawą Plastpol.

Tegoroczny Plastpol odbędzie się w dniach 29 maja - 1 czerwca. Już w tej chwili na liście wystawców kieleckiej imprezy widnieje blisko 600 podmiotów. Wiele wskazuje, że przez dwa kolejne miesiące liczba ta jeszcze urośnie.

Plastpol jest najbardziej międzynarodową wystawą w naszym kraju, licząc wszystkie wydarzenia targowe. Nic więc dziwnego, że coraz większe zainteresowanie wykazują nią duże firmy m.in. z Turcji, Rosji czy Korei.

Pomimo odbywających się akurat w 2012 r. targów Plast w Mediolanie swój przyjazd zapowiedziały także koncerny z Niemiec, Włoch, Austrii. Dzięki temu i tym razem będzie można zapoznać się z rynkowymi nowościami. – W Targach Kielce prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty zaoferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów, a także asortyment prezentowany w kwietniu na targach Chinaplas w Szanghaju – opowiada Justyna Gawęcka z działu promocji Targów Kielce.

Targom towarzyszyć będzie szereg spotkań branżowych i konferencji. Organizatorzy spodziewają się, że impreza zgromadzi jak zawsze ok. 17 tys. gości zwiedzających.

Czytaj więcej: Targi 809

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska