Targi Kielce zorganizują wystawę tworzyw na Węgrzech

Targi Kielce zorganizują wystawę tworzyw na Węgrzech
Targi Kielce wspólnie z węgierską agencją konsultingową dla przemysłu tworzyw sztucznych łączą siły i organizują wspólny projekt w postaci wystawy Ceplast.

Ceplast to nazwa targów, które przy udziale obydwu podmiotów zaplanowano na listopad przyszłego roku. Odbędą się one w Budapeszcie i będą skierowane dla firm z regionu Europy Środkowej i Południowowschodniej, przy czym ich oferta nie będzie kierowana do przedsiębiorstw z Polski i Rosji.

Do sfinalizowania współpracy doszło podczas niedawnych targów K 2010 w Niemczech. Ceplast został pomyślany jako wspólne przedsięwzięcie, które ma ściągnąć do stolicy Węgier producentów tworzyw, kompounderów, oferentów maszyn. – Zależało nam na takim partnerze jak Targi Kielce, które wniosą swoje doświadczenie w organizacji targów branżowych, a także szeroką bazę swoich dotychczasowych klientów. Za nami z kolei stoi siedem lat doświadczenia w doradztwie kierowanym dla sektora tworzyw sztucznych w regionie. Chcemy zdynamizować przemysł tworzywowy w tej części Europy i liczymy, że wspólnie z Targami Kielce nam się to uda – tłumaczy Tamas Kovacs, menadżer ECEBD.

Czytaj więcej: Targi 809

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska