Targi PlastUkraina zawieszone

Zaplanowana na przyszły miesiąc kolejna edycja targów PlastUkraina nie odbędzie się. Organizator imprezy Targi Kielce postanowiły zawiesić targi.

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PlastUkraina to odpowiednik polskiego Plastpolu. W tym roku imprezę zaplanowano na 22-24 października w Kijowie. Niestety nie dojdzie do skutku. Choć zgłosiły się firmy, które chciały prezentować swoje produkty i usługi, to jednak Targi Kielce doszły do wniosku, że organizacja wystawy nie ma sensu. - Po prostu pogarszająca się sytuacja gospodarcza na Ukrainie uniemożliwia nam zapewnienie naszym wystawcom usług na najwyższym poziomie. Wszystkiemu winny jest oczywiście kryzys, na Ukrainie jest chaos, szwankuje niemal wszystko, więc w takich warunkach ciężko gwarantować wysoką jakość targów – tłumaczy Justyna Gawęcka z biura promocji Targów Kielce.

W tej chwili jeszcze nie wiadomo, czy PlastUkraina wróci do targowego kalendarza w przyszłym roku. - Niezwłocznie poinformujemy naszych wystawców o ewentualnym przywróceniu terminu imprezy lub o wyznaczeniu nowego, ale w tym momencie trudno mówić o jakichkolwiek szczegółach, bo ich zwyczajnie nie ma - dodaje Justyna Gawęcka.

Rok temu w Kijowie na PlastUkrainie pojawiło się 85 wystawców z 10 krajów świata: Litwy, Tajwanu, Włoch, Rosji, Niemiec, Węgier, Chin, Izraela, Ukrainy i Polski.

Czytaj więcej: Targi 809

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska