Targi tworzyw sztucznych na Węgrzech

Targi tworzyw sztucznych na Węgrzech
Targi Kielce zapraszają na wystawę tworzyw sztucznych CEPLAST, która w listopadzie odbędzie się w Budapeszcie.

CEPLAST to nowe targi tworzyw sztucznych organizowane przez Targi Kielce oraz ich węgierskiego partnera ECEBD (Eastern and Central European Business Development Ltd.).

W premierowej odsłonie CEPLAST uczestniczyć będą przede wszystkim firmy z Europy Środkowo – Wschodniej w tym z Węgier, Czech, Słowacji, Polski, Austrii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Chorwacji. Na liście wystawców już w tej chwili znajduje się blisko 100 przedsiębiorstw z 10 krajów, w tym liderzy rynku jak np. węgierski TVK, polska firma P&F Wartacz czy Hungarian Investment and Trade Agency. Stoisko narodowe będą też mieć firmy z Austrii.

- Zakres branżowy skupi się przede wszystkim na tym, co charakterystyczne dla tego regionu, a wystawa stanie się z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla gałęzi przemysłu, jakim są tworzywa sztuczne i guma. W jednym miejscu spotkają się przede wszystkim producenci surowców i maszyn, przetwórcy oraz odbiorcy gotowych produktów. CEPLAST jest pierwszą węgierską edycją bijącej rekord na arenie międzynarodowej wystawy Plastpol, którą co roku w maju organizujemy w Kielcach – mówi Justyna Gawęcka z Targów Kielce. - Miejsce wystawy zostało wybrane nieprzypadkowo. Europa Środkowo – Wschodnia to region z długimi tradycjami przetwórczymi, gdzie działają setki firm związanych z tą branżą.

Targom towarzyszyć będzie II Środkowoeuropejskie Forum Przetwórców Tworzyw Sztucznych, którego tematem głównym będzie zwiększenie zysku firm przetwórstwa tworzyw sztucznych na rynku Europy Centralnej.

Czytaj więcej: Targi 809

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska