Tegoroczne targi Plastpol będą krótsze

Tegoroczne targi Plastpol…

Zarząd Targów Kielce poinformował, że w oparciu o analizę bieżącej sytuacji, podjął decyzję o skróceniu XXIV Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol. Wydarzenie odbędzie się w tym roku w dniach od 6 do 8 października.

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w Polsce codziennie notuje się kilkaset zakażeń koronawirusem. Jednak polska gospodarka nie może trwać w przedłużającym się stanie zamrożenia. Istotnym zaś elementem pobudzenia jej do życia jest właśnie organizacja targów i wystaw. Jest to zarazem sygnał do gotowości do poprawy sytuacji rynkowej w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. 

Mając na uwadze obecną skomplikowaną sytuację organizatorzy targów podjęli szereg działań, aby wydarzenie zorganizowane w skróconym terminie odbyło się na najwyższym poziomie.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno gości, jak i pracowników Targów Kielce, na terenie ośrodka wystawienniczego wprowadzono szereg zasad sanitarnych. Oprócz obowiązku zasłaniania ust i nosa, dystansu społecznego i dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury, uruchomiono także kabiny do automatycznej dezynfekcji i pomiaru temperatury ciała.

plastpol-ogolny-851x315-nowa-data-6-8pazdziernika-pl

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska