Trwa rejestracja na Kongres Polska Chemia

Trwa rejestracja na Kongres…
W połowie marca została uruchomiona rejestracja uczestników Kongresu "Polska Chemia", który w tym roku odbędzie się w Krakowie w dniach 15-16 czerwca. Wydarzenie po raz trzeci organizuje Polska Izba Przemysłu Chemicznego.

- Dwie poprzednie edycje uświadomiły nam, jak potrzebne było zbudowanie platformy do dyskusji na temat strategii, szans i wyzwań, jakie stoją przed polską branżą chemiczną - powiedział dr Tomasz Zieliński, prezes zarządu PIPCh.

Uczestnikami Kongresu "Polska Chemia" są przedstawiciele największych koncernów i organizacji działających w branży chemicznej. Każdego roku Polska Izba Przemysłu Chemicznego gości najwyższą kadrę managerską z najważniejszych podmiotów działających w branży, takich jak Grupa Azoty, PKN Orlen, Grupa Lotos, Synthos, Ciech, Anwil, Brenntag, PERN "Przyjaźń", Apeiron Synthesis, Cefic, BASF, Dow, IBM, International Process Plants, SABIC, Bayer MaterialScience. Tak silna reprezentacja kadry kierowniczej polskiego i zagranicznego przemysłu na organizowanym przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego Kongresie to oznaka wzrostu znaczenia polskiej chemii w Europie.

- Mamy wpływ na kształt sektora nie tylko w regionie, ale na całym kontynencie - mówi prezes PIPCh. - Nie musimy podążać za europejskimi trendami, dzisiaj mamy udział w ich wyznaczaniu.

Informacje dotyczące wydarzenia oraz rejestracja uczestników dostępne są na stronie internetowej www.kongrespolskachemia.pl.