Vshaper Go wspomaga produkcję artykułów dekoracyjnych

Vshaper Go wspomaga produkcję artykułów dekoracyjnych
Firma Don-Plast jest producentem artykułów dekoracyjnych z tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji doniczek, podstawek, mis, flakonów z tworzyw sztucznych, stanowiących alternatywę dla ceramiki i szkła. Od niedawna produkcja w firmie jest wspomagana przez drukarkę 3D VSHAPER GO.

VSHAPER GO to urządzenie przeznaczone dla projektantów, twórców, pasjonatów i firm wykorzystujących technologię druku 3D w swoich procesach produkcyjnych. Urządzenie pozwala na wykonywanie wydruków przestrzennych z PLA. Charakteryzuje się ponadto autopoziomowaniem platformy roboczej i automatycznym czyszczeniem dyszy drukującej.

- Tworząc VSHAPER GO szczególnie zadbaliśmy o to, aby maksymalnie skrócić drogę od modelu tworzonego przez użytkownika do jego finalnego wydruku. To właśnie ta cecha ma szczególne znaczenie w procesie prototypowania – mówi Sebastian Pietruszewski, Area Sales Manager w VERASHAPE.

doniczki donplast


- Szczycimy się produktami wysokiej jakości, zadowalającymi gusta najbardziej wymagających nabywców. Dbamy o to, aby nasz asortyment był stale poszerzany, a produkty wyznaczały nowe trendy, cechując się świeżością i funkcjonalnością wzorów. Stąd decyzja o wyborze drukarki 3D VSHAPER GO, która wspomaga nasze procesy prototypowania - podsumowuje Tadeusz Michorczyk, właściciel firmy Don-Plast.

Źródło: Verashape

Czytaj więcej: Druk 3D 91

brak
 

Autoryzowany dystrybutor: Visi, Edgecam, Radan, Alphacam

Polska