"Wir sind da.": Dni Technologii Arburga 2021

"Wir sind da.": Dni Technologii…

Dni Technologii w Arburgu są od 1999 roku wyjątkowym i ugruntowanym wydarzeniem na międzynarodowej arenie przetwórstwa tworzyw sztucznych. W roku 2020, ze względu na epidemię koronawirusa, Arburg odwołał imprezę, aby uniknąć narażania gości i pracowników na ryzyko zakażenia .

Jednak hasło "Wir sind da" będzie ponownie przyświecało spotkaniu w przyszłym roku. Arburg podjął już decyzję o organizacji przyszłorocznych Dni Technologii w dniach 9 do 12 czerwca 2021.

- Dni Technologii to znak rozpoznawczy, z którego Arburg słynie na całym świecie - wyjaśnia Juliane Hehl, która jako partner zarządzający jest odpowiedzialna za dział marketingu. - Arburg z pewnością nie zamierza rezygnować z tej tradycji i swojej koncepcji połączenia technologii na żywo z osobistym kontaktem, która od ponad 20 lat cieszy się powodzeniem.

Lepsze warunki latem

- W tych niepewnych czasach jesteśmy zdeterminowani, aby nie narażać bezpieczeństwa naszych gości - kontynuuje Juliane Hehl. - Podejmując decyzję o przeniesieniu tego wydarzenia na czerwiec pokazujemy, że jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych klientów, partnerów i pracowników.

- Chociaż w chwili obecnej sytuacja jest nadal bardzo niejasna, firma spodziewa się, że do czerwca 2021 r. sytuacja związana z epidemią pozwoli patrzeć nam bardziej pozytywnie, zaś po zakończeniu sezonu przeziębień i grypy impreza i jej sprawdzona, udana koncepcja będą mogły być kontynuowane. Datę najbliższych Dni Technologii zdecydowanie należy zapisać w swoich kalendarzach - zapewnia Juluiane Hehl

Punkt kulminacyjny w branży od ponad dwóch dekad

Od 1999 roku w Dniach Technologii wzięło udział ponad 93 000 zaproszonych gości z około 50 krajów, z czego około 50 procent przybyło po raz pierwszy. Czterodniowe wydarzenie w siedzibie firmy w Lossburgu zawdzięcza swój sukces w dużej mierze wyjątkowemu połączeniu teorii i praktyki.

Ponad 50 eksponatów odzwierciedla całą gamę produktów i usług firmy Arburg. Dużą atrakcją dla zwiedzających jest Efficiency Arena - scena prezentująca najważniejsze punkty imprezy. Do tego dochodzą prelekcje ekspertów, wycieczki po fabryce oraz - co nie mniej ważne - możliwość nawiązania osobistego dialogu z przedstawicielami firmy Arburg.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233