Wittmann Group rozwija działalność w państwach bałtyckich

Wittmann Group rozwija działalność…
Z myślą o rynku litewskim i łotewskim w październiku 2015 r. Grupa Wittmann utworzyła nową agencję - WIBA Baltic Ltd. Spółka z siedzibą w Rydze (Łotwa) rozpoczęła pełną działalność marketingową i sprzedażową na początku bieżącego roku.

Utworzenie spółki jest odpowiedzią na pozytywny rozwój branży tworzyw sztucznych w państwach bałtyckich. Obecnie Wittmann zamierza na tych rynkach zintensyfikować swoją działalność.

Dyrektorem zarządzającym WIBA Baltic jest Edgars Kraskovskis, posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn dla branży tworzyw sztucznych. Kierowana przez niego firma oferować będzie pełne portfolio Grupy Wittmann, obejmujące wtryskarki, systemy automatyzacji oraz pełną gamę urządzeń peryferyjnych. Współwłaścicielem nowej agencji jest Petri Häggman ze spółki WIBA Finland.

Zdaniem Michaela Wittmanna, dyrektora zarządzającego Wittmann Kunststoffgeräte GmbH, otwarcie nowej agencji przyczyni się do rozwoju całej grupy, który towarzyszyć będzie pozytywnym trendom rynkowym w regionie.

Czytaj więcej: Wtryskarki 481

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia
 

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna