Wysokowydajna folia do etykiet IML

Wysokowydajna folia do etykiet…

Innovia Films wprowadza na rynek RayoForm EUP60, białą folię BOPP do produkcji etykiet IML. Wytwarzana w Europie w jednym z naszych najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych EUP60 to produkt o wysokiej nieprzezroczystości i wysokiej wydajności, biorąc pod uwagę gęstość folii na poziomie 0,55 g/cm3. W połączeniu z matową powierzchnią przeznaczoną do zadruku, folia EUP60 zapewnia doskonałe przetwarzanie przy użyciu standardowych farb i procesów.

EUP60 posiada specjalne cechy, dzięki którym nadaje się do pojemników i pokrywek o dowolnym kształcie bez ryzyka ich zniekształcenia. Folia ta jest idealna do stosowania na małych i średnich pojemnikach z PP lub PE o cienkich lub grubych ściankach, zapewniając efekt „skórki” po wtrysku. Oznacza to również, że można produkować mono-materiałowe pojemniki polyolefinowe, dzięki czemu gotowe opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu i spełnia zalecenia Plastic Recyclers Europe dotyczące projektowania opakowań.

Kierownik produktu w Labels Alasdair McEwen wyjaśnia: - Oprócz parametrów technicznych materiału EUP60 rolki, jakie możemy produkować dla klientów, są dłuższe niż wszystkie inne dostępne na rynku. Większa liczba metrów bieżących na rolce oznacza mniejszą liczbę wymian i większą wydajność drukowania przy prędkości do 14 000 arkuszy na godzinę. Dotyczy to zarówno procesów przetwarzania z rolki na rolkę, jak i z rolki na arkusz, a klienci mogą wybrać pakowanie poziome lub pionowe o dużej średnicy, w zależności od swoich wymagań.

Duża średnica rolek, które może dostarczyć Innovia, oznacza rzadszą wymianę rolek i większą wydajność dla przetwórców, a także maksymalne zredukowanie ilości odpadów opakowaniowych.

McEwen dodaje: - Nasza technologia folii 5-warstwowej pozwala produkować folię o optymalnym połączeniu wydajności, nieprzezroczystości, białości i drukowności, zapewniając doskonałe przyleganie farby przy użyciu farb offsetowych tradycyjnych lub UV.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnym kierownikiem sprzedaży Innovia Films lub wyślij e-mail na labels@innoviafilms.com

rayoform-dairy-spread-tub
RayoForm™ EUP60 - biała matowa folia o wysokiej wydajności do etykietowania w formie.brak
 

Spółka Innovia Films Poland Sp z o. o. jest częścią GRUPY CCL. Swoje folie BOPP i CPP sprzedaje pod marką: Propafilm, Rayowrap, Rayoform, Propacast.

Polska

Reportaże

Forum