XIV Forum Ekologiczne Branży Chemicznej

XIV Forum Ekologiczne Branży Chemicznej
Sekretariat Programu „Odpowiedzialność i Troska” wraz z Polską Izba Przemysłu Chemicznego serdecznie zapraszają w dniach 11-12 października 2017 r do Torunia na XIV edycję Forum Ekologicznego Branży Chemicznej.

Podczas XIV edycji Forum Ekologicznego Branży Chemicznej organizatorom wciąż przyświecać będzie idea stworzenia optymalnego miejsca i warunków do wymiany praktyk, doświadczeń i wiedzy między Realizatorami oraz innymi firmami i ekspertami z całej branży chemicznej i około chemicznej. Sukcesy poprzednich edycji pokazały, że takie spotkania są istotne i potrzebne, a różnorodna tematyka co roku spotyka się z pozytywnym odbiorem uczestników.

Od samego początku Forum Ekologiczne Branży Chemicznej jest związane z Toruniem i jest to tradycja, z której organizatorzy nie chcą rezygnować.

Jak zawsze, proponowane tematy obejmą niezwykle szeroki wachlarz zagadnień, z którymi branża chemiczna musi mierzyć się na co dzień. Nie inaczej będzie w tym roku. Omówione zostaną m.in. nowe Prawo wodne, reforma ETS, przeciwdziałania uciążliwości zapachowej, dyrektywa dla Średnich Źródeł Spalania (MCP) czy ochrona danych osobowych i cyberbezpieczeństwo. A to tylko zaledwie kilka zagadnień z pośród wszystkich, które zostaną zaprezentowane.

Organizatorzy serdecznie zachęcają do zgłoszenia swojego udziału poprzez Internetowy Formularz Zgłoszenia, znajdujący się na stronie www w zakładce Zgłoszenie. Tylko do końca wakacji obowiązuje specjalna cena promocyjna!

Szczegółowy wykaz tematów i Program już niedługo znajdą Państwo na stronie: www.rc.com.pl/forum-ekologiczne