Żywice Lerg uzyskują ceryfikat DNV-GL

Żywice Lerg uzyskują ceryfikat…

W dniu 4 czerwca zakończył się proces certyfikacji produktów naszej spółki - serii żywic ESTROMAL 11.LM i DL. 115 przez uznaną jednostkę badawczą DNV-GL. Uzyskanie certyfikatów jest potwierdzeniem, że ww. żywice spełniają wymagane standardy i mogą być stosowane przy produkcji sprzętów pływających.

Certyfikat rozpoznawalny jest na całym świecie, a jego posiadanie znacznie zwiększa możliwości sprzedażowe produktu, któremu został przyznany.

Warto również zaznaczyć, że posiadamy już certyfikaty wydane przez tą jednostkę także dla żywic Estromal 17.GE-06 oraz żelkotów FlexCoat (serii IS, IS-X, IS-T).

DNV-GL (dawniej Germanischer Lloyd) jest jednostką badawczą, która działa na rynku od prawie 150 lat. W ramach klasyfikacji prowadzi m.in. certyfikację materiałów, komponentów i systemów właściwych dla bezpiecznej eksploatacji i jakości statków. Zajmują się tworzeniem nowych narzędzi, standardów i zalecanych metod do rozwiązywania problemów technicznych, wzmacniając jednocześnie wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Grupa DNV GL zatrudnia obecnie około 15 000 pracowników w ponad 100 krajach.

dnv-gl-seria-estromal-11-lm-pierwsza-strona

Czytaj więcej:
Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska