Czat inwestorski z władzami Grupy Azoty

Czat inwestorski z władzami Grupy Azoty
Organizowany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych czat inwestorski to cykliczna forma wirtualnych spotkań z przedstawicielami czołowych polskich spółek. W najbliższy czwartek, 5 września, na pytania internatów będą odpowiadali członkowie zarządu Grupy Azoty - Andrzej Skolmowski i Marek Kapłucha. Czat "Grupa Azoty - WIG30 i co dalej?" rozpocznie się o godz. 12, organizatorzy przewidzieli jednak możliwość wcześniejszego przesyłania pytań. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja zrzeszająca inwestorów giełdowych w Polsce. Działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Działalność stowarzyszenia obejmuje trzy główne filary edukację i analizy, ochronę praw oraz zniżki dla członków organizacji. Obecnie SII liczy ponad 7 tys. członków.


Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam,  półprodukty z tworzyw sztucznych
 

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam, półprodukty z tworzyw sztucznych, nawozy mineralne, chemikalia

Polska, 33-101 Tarnów, E. Kwiatkowskiego 8