Dassault Systèmes wprowadza nowe oferty w ramach 3DExperience Works

Dassault Systèmes wprowadza…

Firma Dassault Systèmes przedstawiła nowe oferty handlowe w ramach 3DExperience Works, które zapewniają użytkownikom Solidworks połączony, zintegrowany i zautomatyzowany sposób usprawnienia ich procesu twórczego, dając oszczędność czasu i kosztów.  

Nowe oferty - Standard, Professional i Premium - zawierają aplikacje Solidworks w odpowiadających im wersjach. Są instalowane, licencjonowane i aktualizowane z platformy 3DExperience wraz z przechowywanymi w niej danymi.  Dzięki temu połączeniu klienci Solidworks korzystają z tych samych aplikacji desktopowych, na których od lat polegają przy projektowaniu i opracowywaniu nowych rozwiązań dla swoich klientów, jednocześnie korzystając z zalet platformy cyfrowej: ulepszonej współpracy, wbudowanego i łatwego w obsłudze zarządzania danymi, automatycznej aktualizacji oprogramowania oraz elastycznego dostępu do najnowszych danych projektowych dostępnych w jednym miejscu.  

Skalowalna oferta obejmuje również 3D Creator i 3D Sculptor - aplikacje do projektowania nowej generacji, które działają w dowolnej przeglądarce, w dowolnym miejscu - umożliwiając użytkownikom rozszerzenie i udoskonalenie tego, co mogą zrobić z Solidworks, wybierając spośród dziesiątek innych aplikacji 3DExperience Works i korzystając tylko z tych, które są im potrzebne do wykonywania ich zadań. Użytkownicy mogą zapoznać się ze wszystkimi usługami oferowanymi przez platformę i stać się ekspertami w dziedzinie cyfrowej transformacji w swojej firmie. 

- Klienci chcą nie tylko projektować. Chcą doświadczać produktów, które wytwarzają. Wymaga to lepszego projektowania, symulacji, zarządzania, kierowania produkcją oraz, co najważniejsze, współpracy z całym łańcuchem wartości. Chcemy zapewnić klientom więcej możliwości, które mają sens dla ich biznesu, dlatego też ułatwiliśmy im korzystanie z 3DExperience Works - powiedział Gian Paolo Bassi, CEO, Solidworks, Dassault Systèmes. - Dzięki naszym nowym ofertom handlowym, użytkownicy Solidworks mają dostęp do aplikacji desktopowych, które znają i kochają, z ogromną wartością dodaną. Na platformie 3DExperience wszystko i wszyscy zaangażowani w procesy koncepcyjne, projektowe, symulacyjne, produkcyjne, sprzedażowe i serwisowe są połączeni i zintegrowani w jednej ciągłej pętli. Oczywiście, nasi klienci Solidworks mogą nadal kupować samodzielną wersję stacjonarną Solidworks, jeśli wolą, ale nasza nowa, zorientowana na klienta opcja uwolni im czas na przemyślenia, tworzenie i konkretną pracę.  Planujemy również podobne oferty w zakresie edukacji i startupów, aby również im zaoferować wartość dodaną.


Czytaj więcej:
Druk 3D 214

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do
 

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do projektowania 3D, rozwiązania 3D Digital Mock Up i Product Lifecycle Management (PLM)

Polska

Reportaże

Forum