Firma Ampacet wprowadza na rynek nowy biały masterbatch do zastosowań medycznych

Firma Ampacet wprowadza na…

Ampacet, globalny lider w produkcji masterbatchy, wprowadza ProVital+ 1101209-EM, będący częścią gamy masterbatchy ProVital+ klasy medycznej, opracowanej dla rynku opieki zdrowotnej. 

W pełni spójna wydajność, identyfikowalność i kontrola surowców stosowanych do produkcji gamy produktów ProVital + mają kluczowe znaczenie dla producentów wyrobów medycznych, opakowań pierwotnych oraz sprzętu do diagnostyki in vitro.  

Wytwarzany z zachowaniem surowych warunków higieny i spójnych zakresów parametrów procesu produkt ProVital+ 1101209-EM cechuje się bezpieczeństwem, niezawodnością i niezmiennie wysoką jakością, zapewniając spokój ducha producentom wyrobów medycznych i opakowań farmaceutycznych. 

Produkt ProVital+ 1101209-EM zapewnia doskonałe wybarwienie oraz krycie opakowań pierwotnych i wtórnych, wyrobów medycznych i sprzętu do diagnostyki in vitro. Spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości i wydajności, pozwalając firmom z branży ochrony zdrowia zapewnić zgodność z najbardziej surowymi przepisami dla wyrobów medycznych. Został opracowany z użyciem wyselekcjonowanych surowców, przetestowanych pod kątem biozgodności zgodnie z normą ISO 10993 i monografią Farmakopei Europejskiej (Ph. Eur.) 3.1. 

Więcej informacji na temat masterbatchy Ampacet ProVital + Medical White do zastosowań w medycynie i opiece zdrowotnej można uzyskać pod adresem e-mail: marketing.europe@ampacet.com


provital-white