Firma Poli-Eco z systemem SAP

Firma Poli-Eco z systemem SAP
Firma Poli-Eco Tworzywa Sztuczne, jeden z największych w Polsce producentów wyrobów wykończeniowych z polichlorku winylu, wybrała spółkę 7milowy na dostawcę usług serwisowych SAP. Prace są realizowane od marca.

W ramach kontraktu 7milowy wspiera pracowników Poli-Eco w bieżącej eksploatacji systemu oraz prowadzi projekty SAP o charakterze rozwojowym.

- Od ponad pięciu lat Grupa BCC kompleksowo obsługuje naszą firmę w zakresie systemu SAP. Zdecydowaliśmy się na zacieśnienie współpracy ze względu na obniżenie kosztów utrzymania i rozwoju systemu. Serwis SAP w formie abonamentu jest z wielu względów atrakcyjniejszy niż współpraca na zasadzie zleceń ad hoc – mówi Dorota Łukowska, Kierownik Biura Informatyki w Poli-Eco.

Poli-Eco korzysta z serwisu SAP na podstawie stałej, zryczałtowanej opłaty. W ramach umowy zagwarantowane zostały warunki SLA dotyczące godzin dostępności konsultantów, czasu reakcji na zgłoszenie oraz czasu rozwiązania problemów. Obsługa serwisowa to kolejny etap współpracy Poli-Eco z Grupą BCC. W 2006 roku 7milowy z sukcesem zrealizował wdrożenie Sprint – gotowego systemu SAP. Z kolei Centrum Outsourcingowe BCC zapewnia hosting i administrację systemu.

Poli-Eco to producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Produkty są oferowane na rynku pod nazwą handlową Korner. Spółka działa w ramach trzech branż: budownictwa (listwy wykończeniowe dla różnego rodzaju pokryć podłogowych), meblarstwa (obrzeża i listwy wykończeniowe); profili uszczelniających dla przemysłu chłodniczego. Sprzedaż prowadzona jest w Polsce, w Rosji, na Ukrainie, Białorusi i w Kazachstanie, gdzie marka Korner jest najlepiej rozpoznawalną marką w branży.

7milowy to z kolei firma konsultingowa świadcząca usługi dostawy i serwisu SAP na rynku firm średniej wielkości. Jest częścią Grupy BCC, która posiada największe doświadczenie we wdrażaniu SAP w Polsce.