Konkurs Cezexu "Obsesja Papieru, Tworzyw" rozstrzygnięty

Konkurs Cezexu
W tajemniczej scenerii Fortów Legionów firma Cezex ogłosiła wyniki VI edycji konkursu "Obsesja Papieru, Tworzyw". Uroczysta gala finałowa odbyła się w środę 18 czerwca. Patronem medialnym konkursu był nasz serwis Plastech.pl.

Jak co roku konkurs adresowany był do agencji reklamowych, niezależnych twórców i drukarni, dla których papier i tworzywa są niekończącym się źródłem inspiracji. Prace zgłaszane były w następujących kategoriach: Mistrzowska Kreacja, Mistrzowski Projekt, Mistrzostwo na Wielką Skalę, Pasja Tworzyw, i Egzamin na Mistrza. Do konkursu napłynęło ponad 500 prac od twórców z całej Polski i z Niemiec.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie Obsesja Papieru Tworzyw jest wykonanie pracy z papieru lub tworzywa, które znajdują się w ofercie Cezexu. Jury pod przewodnictwem Andrzeja Pągowskiego wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych. Prace oceniane były pod względem niekonwencjonalnego wykorzystania papieru i tworzyw, spójności kreacji z dobranym materiałem oraz perfekcji wykonania.

Konkurs Cezexu

Nagrody i wyróżnienia kategorii Mistrzowska Kreacja otrzymali: Pakato z Poznania, Caneum z Chorzowa, Agata Łaska z Warszawy, Kra - Box z Warszawy, TM Druk z Warszawy, Gustaw Studio z Poznania, Mariusz Gajewski z Warszawy, Pomarańcza z Poznania, Drukarnia KIM ze Stargardu Gdańskiego, Karte & Text Manufaktur z Berlina, Impressia z Częstochowy, Petite - Tusia Jałowiecka z Wrocławia, At Work z Warszawy, Czarny Tulipan z Gdyni, TBWA-Kreacja E-Graphics z Warszawy, Katarzyna Derkacz - Gajewska z Warszawy, BBFT - Atelier z Hanoweru, Photographie z Poczdamu.

W kategorii Mistrzowski Projekt nagrody i wyróżnienia poedrowały do: Magdaleny Zaremby z Pruszcza Gdańskiego, Agnieszki Grochowskiej z Gdańska, firmy Infotext z Gliwic oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zwyciężczynią w kategorii Egzamin na Mistrza okazała się Maria Gołębiewska z Warszawy.

Z kolei nagrody i wyróżnienia w kategorii Mistrzostwo na Wielką Skalę przyznane zostały: Rapid GH z Warszawy, S4 z Krakowa, Grawipol ze Słupska, Business Consalting Black Creative z Katowic, Międzynarodowe Targi Gdańskie z Gdańska, Kreacja PRO Andrzej Pągowski z Warszawy, Mariusz Gajewski z Warszawy, Fine Grain z Kielc.

Czytaj więcej: Nagrody 207