Leasing z VB Leasing

Warto też zapoznać się z pakietem o nazwie Firmowa Flota. Zapewnia on klientom część finansową - leasing operacyjny związany z pozyskaniem pojazdów osobowych lub dostawczych o dmc do 3,5 t oraz pakiet obsługi serwisowej.
Korzystanie odbywa się na zasadzie outsourcingu. Jest to obecnie część strategii wielu przedsiębiorstw. W krajach Europy Zachodniej na zasadzie wynajmu długoterminowego funkcjonuje średnio 25 proc. ogółu firmowych pojazdów. W Polsce użytkuje się w tym systemie ponad kilkadziesiąt tysięcy samochodów, a liczba ta stale rośnie.

Jeśli chodzi o korzyści, to klienci otrzymują osobistego opiekuna, tzw. doradcę z VB LEASING. Ponadto w zamian za opiekę nad flotą rozliczanie odbywa się tylko raz w miesiącu, obowiązuje faktura zbiorcza, a nieprzewidywalne wydatki, na które narażone są firmy w związku z utrzymywaniem samochodów są ograniczane do zryczałtowanej, stałej składki miesięcznej.

Jednocześnie VB Leasing zobowiązuje się do pamiętania o terminach przeglądów okresowych, wymianach części i podzespołów oraz wymianie opon. Poprowadzi też statystyki szkodowości i zajmie się kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych. Zakres usług oferowanych w ramach Firmowej Floty obejmuje serwis techniczny, assistance, ubezpieczenie, raporty menedżerskie, wymianę i przechowywanie ogumienia, samochód zastępczy, kartę paliwową oraz opiekę.

Oddziały i przedstawicielstwa VB LEASING działają w całej Polsce. VB Leasing Polska SA należy do koncernu VB-Leasing International Holding GmbH. Wykorzystuje jego doświadczenie i know-how. Obecnie jest jedną z wiodących spółek leasingowych w Europie Środkowowschodniej oraz liczącym się przedsiębiorstwem na rynku polskim.

Czytaj więcej: Leasing 11 Maszyny 481