Lerg laureatem nagrody Pracodawca Przyjazny Pracownikom

Lerg laureatem nagrody Pracodawca…

W dniu 19 marca br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień  w XI edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Tytuł ten uzyskało 22 przedsiębiorstwa i instytucje z całej Polski.

Nagrodę, w imieniu firmy Lerg, odebrał z rąk Prezydenta RP Leszek Rudke, dyrektor produkcyjno-techniczny Lerg SA.

Konkurs promuje pracodawców, którzy wyróżniają się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Akcja nadawania certyfikatu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom" zainicjowana została przez NSZZ "Solidarność" w 2007 r. Od tamtej pory konkurs co roku odbywa się pod patronatem urzędującego Prezydenta RP.

- Ogromnie jestem wdzięczny za to, że kreujecie Państwo w Polsce takie warunki pracy. Tym samym kreujecie gospodarkę, w której pracodawca jest przyjazny pracownikowi, a pracownik może pracować z tym większą satysfakcją i zapałem, wiedząc, że poprzez tę pracę buduje z jednej strony pomyślność swoją i swojej rodziny, a z drugiej strony pomyślność Rzeczypospolitej - zaznaczył Andrzej Duda.

lerg-pracodawca-przyjazny-pracownikom

Fot. Igor Smirnow, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska

Reportaże

Forum