Maszyny pakujące firmy Polpack na targach Packaging Innovations

Maszyny pakujące firmy Polpack… W trakcie tegorocznych targów Packaging Innovations warszawska firma Polpack zaprezentowała szereg rozwiązań w zakresie maszyn pakujących, które mogą być stosowane m.in. w branży spożywczej, budowlanej, meblarskiej czy poligraficznej.

Jednym z zaprezentowanych urządzeń jest maszyna kloszowa Dibipack. Pozwala ona na wydajne pakowanie produktów w folię termokurczliwą wykonaną z PVC lub poliolefin. Maszyna posiada możliwość regulacji czasu zgrzewania oraz temperatury na grzałkach.

Ponadto na stoisku firmy obejrzeć można było m.in. urządzenie do zaciskania taśmami polipropylenowymi lub poliestrowymi oraz owijarkę palet Wrapper.

Jak podkreśla Ryszard Racki, produkowane przez firmę Polpack urządzenia charakteryzują się wysokimi wydajnościami oraz możliwością zastosowania w wielu aplikacjach.

Polpack jest nie tylko producentem i dystrybutorem maszyn pakujących. Firma wytwarza również folię termokurczliwą na bazie polichlorku winylu i poliolefin oraz różnego rodzaju folie stretch, m.in. folię wstępnie rozciągniętą pre-stretch Polwrap.

Więcej o zaprezentowanej na targach ofercie Ryszard Racki opowiada w naszym materiale wideo.


Czytaj więcej:
Wideo 167

brak
 

Maszyny pakujące, zgrzewarki do folii, owijarki palet, folia termokurczliwa, wypełnienia paczek, Zgrzewarki do folii

Polska

Reportaże

Forum