Nowa funkcjonalność witryny firmy igus

Nowa funkcjonalność witryny firmy igus
Firma igus zmodyfikowała funkcjonalność swojej strony internetowej - wyszukiwanie w witrynie www.igus.pl jest teraz jeszcze szybsze i rozszerzone o nową opcję płatności przez Internet. Dzięki temu można teraz szybko i łatwo wyszukać odpowiedni dla siebie produkt, a także sprawdzić go, skonfigurować, zamówić i zapłacić - a wszystko poprzez stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć myszką.

Dzięki wykorzystaniu narzędzi online oraz konfiguratorów dostępnych na stronie www.igus.pl/narzedziaonline odbiorca może zmniejszyć swoje koszty procesowe. Firma igus oferuje błyskawiczne zamówienie i płatność online z asortymentu ponad 100 tys. produktów dostępnych w magazynie. Ofertę igus charakteryzuje krótki czas dostawy - od 24 godzin; ponadto firma proponuje klientom darmowe próbki, ponad 30 narzędzi online ze wszystkich grup produktowych oraz bezpłatne pobieranie plików CAD. Wiele już zrealizowanych zastosowań klientów jest dostępnych online.

Istniejąca w Polsce od 1997 roku firma igus zajmuje się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. Jest liczącym się na rynku producentem prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.


Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska