Drukuj

Nowy członek w zarządzie Anwilu

Nowy członek w zarządzie Anwilu
W dn. 1 lutego nowym członkiem zarządu włocławskiego Anwilu został mianowany Arkadiusz Kazana. Jednocześnie rada nadzorcza spółki powierzyła mu funkcję dyrektora finansowego przedsiębiorstwa.

Arkadiusz Kazana jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów doktoranckich w Katedrze Nauk o Przedsiębiorstwie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania finansami, rachunkowości oraz controllingu. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie Deutscher Kraftverkehr GmbH w Düsseldorfie. W latach 1998-2008 związany był z Grupą Zasada jako kontroler finansowy oraz dyrektor finansowy w spółce Polskie Autobusy. W maju 2009 roku rozpoczął pracę w Grupie Porsche Holding w Salzburgu jako dyrektor finansowy, został także członkiem zarządu spółki PGA Polska odpowiedzialnym za pracę departamentów księgowości i finansów, controllingu, HR oraz IT.

W zarządzie Anwilu Arkadiusz Kazana zasiadać będzie wraz z Jackiem Podgórskim (prezes zarządu, dyrektor generalny), Arkadiuszem Banaszkiem (członek zarządu, dyrektor operacyjny) i Mirosławem Kwiatkowskim (członek zarządu, dyrektor sprzedaży).


brak
 

Producent polichlorku winylu, nawozów azotowych, granulatów i płyt z PCW, Polanvil, Anwidur®, Anwipor®

Anwil S.A.